Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz ha én nem iszok alkoholt?

Gáz ha én nem iszok alkoholt?

Figyelt kérdés
Vallási okokból nem iszok alkoholt. Ezt elég nehezen tudom elmagyarázni az embereknek, meg nem is szeretek belemenni, mert tudom ez itt nálunk elég szokatlan. Plusz ma már egyre kevesebben vallásosak, azok meg azért nem értik. A lényeg, hogy pénteken lesz egy összejövetel (ha addig nem zárnak be mindent), egy kollégát búcsúztatunk, és 99% hogy lesz alkohol, amivel koccintunk. Mi lenne a jobb megoldás, ha én is koccintok, aztán odaadom a mellettem lévőnek az alkoholt, vagy én kérek magamnak vizet, és azzal koccintok? Szeretném minél feltűnés mentesebben kezelni ezt. Ti mit tennétek? Illetve hogy reagálnátok, ha egy ilyen kollégát látnátok?

2020. nov. 7. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom hogy tudsz így élni
2020. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Hogyan? Mire vagy kíváncsi? Szívesen elmondom.
2020. nov. 7. 19:17
 13/14 anonim ***** válasza:
11: Lenézni valakit azért, mert nem piál, elég gusztustalan dolog. Ennél csak az az undorítóbb, amikor erőszakoskodnak vele, hogy "Vazze, ne legyél ilyen, igyál már egyet!" (Ugyanez a dohányosoknál, amikor rá akarják kötelezni, hogy vegyen egy szálat és gyújtson rá.) Pedig én sem éppen az absztinenciámról vagyok híres.
2020. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell azzal foglalkozni, hogy feltűnés mentesen kezelje ezt az ember. Miért kellene ezt rejtegetni? Az is jó megoldás, hogy koccint az ember és utána lerakja valahova, vagy ahogy írtad, eleve valami alkoholmenteset kérsz. Magyarázkodnod sem kell, hogy miért nem iszol. Miért kéne? Írtam az alkohol absztinenciáról egy bejegyzést akit érdekel: [link]
2021. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!