Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szánalmas vagyok?

Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam, hogy mit akarok, sosem volt jövőképem sem, ezért infó szakra jelentkeztem anno, de 5 év után kiderült hogy nem vagyok benne jó, és nem is érdekel egyáltalán, ezt az 5.évet is azért vállaltam be, hogy "gyerek" maradhassak még 1 évet. Ma elgondolkoztam, hogy mit is kéne kezdenem magammal és arra a döntésre jutottam, hogy pultosként szeretnék dolgozni. Végig gondoltam mindent és ez maradt az egyetlen munka amit reális szemmel nézve elérhetek és nem gyűlölném minden percét, ezen kívül az maradna hogy a szalag mellett állok napi 8-12 órát, aztán 22 évesen megölöm magam.

2020. nov. 16. 21:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
:D :D :D :D :D :D istenem mennyire unatkoznak egyesek
2020. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Képzeld nem unatkozom...Nem mindenki olyan talpra esett, mint esetleg Te.
2020. nov. 16. 21:58
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Te is a legjobbkor világosodsz meg, most zárt be legalább 1 hónapra az összes vendéglátóhely az országban
2020. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
36%
#3 és az azt jelenti, hogy soha többé nem nyílnak ki? xD
2020. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát én őszintén remélem, hogy jövő szeptember fele már kifognak nyitni....
2020. nov. 16. 22:02
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
De kinyitnak, kérdés hogy mikor és milyen formában. Illetve mekkora személyzettel. Nem jutnak el hozzád a hírek, sorra küldik el a dolgozókat a vendeglátósok, vagy nevetséges összegekért dolgoztatják napi 1-2 órát, vannak helyek amik viszont örökre bezártak
2020. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Futárkodni nem akarsz addig míg ki nem nyitnak?
2020. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha 9 hónap múlva még mindig itt fogunk tartani, akkor számomra nem lesz hely ezen a világon.
2020. nov. 16. 22:08
 9/23 A kérdező kommentje:
A futárkodás is egy jó opció lenne.
2020. nov. 16. 22:10
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan? Újabb vernyákolás ahelyett, hogy gondolkoznál?


Bakker nem vagyok sokkal idősebb nálad de ezek a mai fiatalok manapság... Nem igaz ennyi talpraesettség nincs bennetek... A te korodban már a 3. Szakmámat tanultam albi+ suli úgy h már volt érettségim+ elköltöztem azért hogy ma legyen házam autóm stb... Komolyan semmire nem tudtok menni anyuci nélkül, mert szánalmasak vagytok csak a nyafi megy. Pultozást jókor találod ki mikor kitudja mikor nyit ki... Ez is legyen egy kifogás, hogy jajj te dolgoznál csak nincs hol ugye?


27/L

2020. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!