Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tartjátok szánalmasnak...

Nem tartjátok szánalmasnak meg viccesnek hogy a Burger Kingbe a főnőkeim meg a műszakvezetőim ilyen 20 év körüli diákok?

Figyelt kérdés
Én 60 éves vagyok nyugdíj mellett csinálom és csak dőlök a röhögéstől amikor a kiscsaj felháborodik hogy én mért nem vagyok műszakvezető kiscsaj ilyen 17 éves.
2018. márc. 14. 10:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
8%
Atyaúristen. Én biztos kilépnék.
2018. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb elgondolkodnek, hogy mire vittem az eletben...
2018. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
# 2 Inkább azon gondolkodj el, hogy történhet meg az egy fejlettebb(vagy magát fejlettebbnek gondoló) Közép-Európai országban, hogy egy nyugdíjas arra szoruljon, hogy bárhová is el kell mennie nyugdíj mellett dolgozni, ha nem akar éhen halni.
2018. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Párom 20 évesen már kisfőnök volt a munkahelyén protekció nélkül. Mindenki idősebb volt nála. Szerintem ez egyáltalán nem gáz vagy nevetséges. Inkább azt tartom annak, hogy a beosztottak visszabeszéltek neki meg nem akarták megcsinálni, amit mond, csak mert 10-20 évvel fiatalabb náluk.


18 évesen kapott maga mellé egy 28 éves embert, hogy tanítsa be és napi szinten szólni kellett a főnöknek, mert egyszerűen nem volt hajlandó megcsinálni, amit mond. Amég nem tudta a korát addig nem volt gond, aztán jött a "neki egy kis szaros ne parancsolgasson".


Meg volt, aki beszólt neki, hogy ennyi idősen minek dolgozik, miért nem otthon lakik biztos verik otthon meg ilyenek.


(Alapból külön éltünk a szülőktől önállóan, albérletben ezt tudták is, ezért hitték idősebbnek és tök normálisak voltak vele, amég meg nem tudták a korát.)

2018. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%

1. A ma 10:26-os megjegyzése sem egészen jogos, mert ha egy nyugdíjasnak normál végettsége és munkßaja volt aktív korában, akkor nem kell mosogatni vagy takarítani járnia a Burger Kingbe, hanem megél a nyugdíjából.


1. Egy 20 év körüli ember símán lehet fönök megfelelö hozzáértésssel, és nem feltétlen diák - van, aki már több éve ott dolgozik.


3. A nyugdíjas inkább azon röhögne, hogy miért jutott ide, miért nem gondolkodott elöre korábban, és miért kell neki ilyen munkákat végezni, és miért nem ö a fönök, ha annyira ért hozzá?

2018. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

"Nem tartjátok szánalmasnak meg viccesnek hogy a Burger Kingbe a főnőkeim meg a műszakvezetőim?"


DE, vicces meg szánalmas, de csak RÁD NÉZVE AZ. Ha csak ennyire vitted, az tényleg szánalmas.

2018. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem ertem. Mi lenne ezen vicces es szanalmas? Teljesitmeny alapjan leptetik elo az embert es plane egy olyan porgos helyen, mint egy gyorsetterem, a fiatalok altalaban jobban ertenek a dolgukhoz.
2018. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy kettes mondja.

Igen szánalmas NEKED kisapám,hogy ennyire vitted az életben.

Én elgondolkodnék önvizsgálatot tartanék,hogy hoppá ÉN mit b..ztam el.

2018. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért választanak ilyen 20 év körüli diákokat szinte minden posztra, mert olcsón elvállalják.

Ismertem valakit aki a legnagyobb góré volt az egyik mekibe, simán megkeresett 400-500 ezreket. Most miért fizessenek egy 40 éves tapasztalt embernek ennyit, ha a feléért már találnak egy szorgosabb, mosolygósabb diákot is?


Mondjuk én nem vagyok oda a teóriáért. Az egész lehúzásnak számít, mintha annyira spórolniuk kéne az ilyen cégeknek. Már a multik kasszásai is 20 év alattiak. Mondjuk én nem bánom ha nekik is jó, de azért érezhető, hogy nem annyira tapasztaltak.

2018. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

26 évesen vagyok csoportvezető egy multi (autóipari) cégnél.

25-30 ember tartozik "alám" és kb 90%-uk idősebb, mint én.

Meg kell találni a közös hangot mindenkivel, ha kérek valamit, akkor az azért van, mert szükséges, eddig még nem okozott gondod a korom senki számára, vagy csak nem mondták-mutatták ki.

Az élet ilyen, a kor nem függvénye a beosztásnak, sem pedig a tapasztalatnak.

Nyelj egy nagyot, és dolgozz tovább, vagy ha nem tudod megemészteni, mondj fel.

2018. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!