Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az informatikusokkal miért...

Az informatikusokkal miért nem lehet egy jót vitázni?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van, informatikus lettem, de nem számítottam rá, hogy nincsenek olyan informatikusok, akikkel jól lehet vitázni. Sőt, amíg nem kerültem ilyen közegbe, addig nem is tünt fel, hogy szeretek vitázni. Az egyetemen mindig találtam vitapartnert.


Az eddigi cégeimnél meg mindenki szoftverfejlesztő, és ha feldobok egy állítást, csak hümmögnek. Akkor is, ha nem értenek vele egyet. A munkában is, elmondom, hogy így meg így kéne csinálni vagy van a b opció és néma csönd. Esetleg érdeklődő kérdések, majd döntünk. Vita sosincs, a linux vs. windows vitán kívül. Hol vannak az informatikusok, akik szeretnek vitatkozni? Vagy hogy lehet rávenni az informatikusokat, hogy vitatkozzanak? És ráadásul most még home-office is van :(.


2020. nov. 19. 14:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismersz minden infost?
2020. nov. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!