Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változott meg a főnök...

Miért változott meg a főnök hozzáállása irányomban mióta lett egy másodállásom? Mert már nem tőle függök egyedül ez a baja?

Figyelt kérdés

Lett egy részidős másodállásom, de ezzel együtt maradtam állásban. főnök meg átment prosztóba, noha a másodmeló ügyei és a céges ügyek sem időben, sem sehogy nem ütköznek.

Vajon szimplán annyi a baja, hogy immáron nem tőle függök anyagilag? hogy immáron van B tervem? Hogy immáron akármikor dönthetek úgy hogy átmegyek oda főállásba?

És így már nem vagyok jó „szolga“ neki? Mert nem vagyok totál kiszolgáltatott neki?


2020. nov. 20. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Az nagyon ritka mert ha már pénzről van szó,képesek a legjobb alkalmazottat is elengedni.
2020. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Na Balu már másodállásod is lett?
2020. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola.
2020. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mennyire kötött a másodállásod? Illetve az sem mindegy hogy az ő szemszögéből veszélyezteted e esetleg ennek a cégnek a munkáját.esetleg attól fél hogy egy fiatal munkással kevesebb lesz. Hányan dolgoztok ott? Hány éves vagy? Csak mert lehet hogy ebben a formában nem te vagy a legfontosabb munkaerő. Az hogy skót miben nyilvánul meg? Minimálbérre vagy bejelentve? A fizetésed akkor is tudtad mennyi lesz mikor odamentél. Ennyi erővel minden alkalmazottnak emeljen a fizetésen?
2020. nov. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel minden alkalmazottnak emeljen a fizetésen?"


Én leszarom másnak mit emel mit nem, én annyit tudok ha kiboxolok egy főállást ott a másik helyen, akkor ő vagy ad annyit majd mint ott, vagy volt egy embere.

Miből fizeti ki, kit érdekel.

2020. nov. 21. 10:10
 16/20 anonim ***** válasza:

A másodállás hobbi vagy rendes cég azis? Illetve mennyire lelkes ettől a főnököd ha mesélsz róla


Nekem is van egy munkatársam aminek a hobbija a másodállása de nálunk senkit nem zavar, sőt a fönök büszke rá. Mennyi a fizetésed, nagyon kevés? Ez sem mindegy. Ha tényleg nem tudsz a családdal( ha van ) rendesen megélni akkor lépni kell.14 es válaszoló vagyok. Nemkell nekiesni a másiknak ám ha kérdez valamit a kérdésedre.

2020. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hogy gondolod?hogy annyit adjon mint most a 2 bevételed ,vagy amennyi a másik? Cég vagy kisvállalat? Nem gondolod hogy annyira nem vagy jo munkaerő hogy csak Te dupla fizetést érdemelj? Gondolom amikor felvettek is tudtad mennyit fogsz keresnj, nem hiszem titok volt.


Imádom mikor valaki annyira öntelt ,hogy azt gondolja többet ér a többinél ,és pótolhatatlan munkaerő..

2020. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Gondolom amikor felvettek is tudtad mennyit fogsz keresnj, nem hiszem titok volt."


És ha engem évekkel ezelőtt felvesznek akkor tán evidens hogy soha nem emelkedhet a bérem? Akkor ítéletnapig azt kell kapjam? VÁLTOZTATÁS bérfejlesztés nem lehetséges horrible dictu?

2020. nov. 22. 09:28
 19/20 anonim ***** válasza:
Igazábol ha minimálbéren vagy akkor emelkedik.. de ha neked ez nem elég akkir meg koccolj. Nem értem, miért egyszerűbb itt ennyire arogánsan válaszolni. De ahhoz nincs merszed hogy ott megdobbanj mi? Tipikusan az ember háta mögött nagy szám van fajta lehetsz. De attól még ugyan annyira szar lesz a fizetésed, amiről nem mi tehetünk, hanem TE aki évekig elviselted ezt....
2020. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A fonok fizeti a járulékot utánad, fizeti a tappenzed, fizeti az unnepnapokat,amiből m.o.-n elég sok van. Fizeti a szabadsagodat. + rengeteg adót fizet. Nem tudja minden bevételét szetosztani az alkalmazottaknak,ha akarná sem.

Nem kötelező maradni, ha nem felel meg. Nem varja el senki

2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!