Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy én mindenki...

Miért van az, hogy én mindenkire jó hatással vagyok, de ràm a környezetemben lèvők rossz hatással vannak?

Figyelt kérdés
Én optimistàn, szorgosan, teli tervekkel elkezdtem dolgozni. Aztán a munkahelyemen megismertem a vezetőséget. Kìvülről azt mutattàk, hogy tökéletes az èletük. Aztàn látták, hogy én törtető vagyok, emellett nagyon jó ember. Ez nagyon nem tetszett nekik. Azóta már nem is mosolygok ràjuk. Már a munkatársaimra se nevetek, sőt sehol se. Olyan lettem, mint ők. Már nem merek tervezni, nem merek bìzni, nem merek jókedvű lenni, egyedül csak a pénz ad erőt. Ahogy nekik is. Mit tegyek?
2020. nov. 21. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Na, ez a sokadik kérdés ma, amit nem igazán értek.

Miből gondolod, hogy te mindenkire jó hatással vagy? És miért lennének a környezetedben lévők rád rossz hatással?

Miből gondolod, hogy a vezetőséged zavarta, hogy törtető és mellette nagyon jó ember vagy? Egyáltalán, tudod, hogy mit jelent az a kifejezés, hogy törtető? És, mégis mitől lennél te annyira jó ember?

Meg úgy eleve... Most ők csináltak egyáltalán valamit? Mert erről egy szót sem írtál, csak azt, hogy te már nem mosolyogsz rájuk és hasonlók.

2020. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Az én szótáramban a törtető és a jóság nem ugyanazon az oldalon állnak.

Aki törtet, az mindenkin átgázol, szemrebbenés nélkül, csak a cél hajtja. A jó ember pedig nem ilyen, a jó emberek nem tudnak törtetni.

2020. nov. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "én mindenkire jó hatással vagyok"?

Ha mindenkire jó hatással vagy, akkor azt kéne eredményezni, hogy a környezetedben lévők ne rossz hatással legyenek rád.

Hogyan lehet a környezetében lévőkre jó hatással az, aki kárukra akar előre jutni, azaz törtető az illető?

2020. nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Előfordulhat,hogy a feletteseid magánélete nincs rendben,esetleg a munkahelyen sem úgy teljesítenek ahogy kellene,de ezt a büszkeségük nem tudja elviselni.Ha te mint alalmazott görbe tükröt mutatsz nekik a viselkedéseddel,az bizony zavarhatja őket.Azt tudom mondani,hogy a munkatársaiddal tarts össze,a főnökséget meg sz4rd le.Igy is idegesíteni fogod őket,de nem tudnak veled mit kezdeni,ha amúgy rendesen dolgozol.
2020. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a GENERÁCIÓS KÜLÖNBSÉGEK túl nagyok? Hány éves vagy Te és Ők hány éves korcsoportot képviselnek?


Milyen a nemek aránya a munkahelyen? Milyen "kitörési" lehetőséget látsz LELKI SZEMEID ELŐTT ezen a helyen, amely egyre inkább nem váltja be a hozzá fűzött reményeidet?

2020. nov. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Van egy olyan monďas is hogy gaz között a viràg is gyommà vàlik.

Az emberek tudattal is hasonulnak a környezetükhöz

2020. nov. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*tudattalan
2020. nov. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!