Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak szakàcsként ha...

Mit csináljak szakàcsként ha már a fönök elöre jelezte hogy mindegyes dolgozójának fel kell majd venni az oltást ellenkezö esetben elküld?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha ilyenért elküldenek, akkor simán munkaügyi bíróságra lehet vinni a dolgot, amit biztos, hogy meg is nyersz.
2020. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem oltatnám be magam. Viszont szakácsnak tanulok és reménykedem benne, hogy nem lesz kötelező.
2020. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A független érdekképviselet egyeztet az adott esetben az illetékeseknek és akkor mindenki számára meg nyugtató megoldás születik.
2020. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 voltam egy fiktív esetet írtam, nem biztos.
2020. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan megmagyarázni, de szívből ellenzem az oltást....


Nem vagyok hülye ezoterikus marha, viszont ez a vírusőrület már kikészít.


A lényeg, hogy van egy olyan anyag az oltásokban, ami nem fog jót tenni az emberiségnek. Nem kell rémeket látni, semmi olyanra nem gondolok, de sokkal jobban jár az, aki nem oltatja be magát.



Üdvözletem kolléga! Addig is főzzünk finomakat és reménykedjünk, ne hallgassunk híreket, (ál)spirituális f*szságokat, ellenben éljünk szeretetben.


A félelem öli meg az embert, meg a rák.:D Mondjuk a rák a kedvenc kajám.:P

2020. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez komoly? hova, milyen szakmába húzzak még, ahol nem köteleznek a szervezetemmel történő orvosi babrálásra? nekem már a kötelező orvosi vizsgálat is tűrhetetlen. az évi 1x-i tüdőszűrésről nem is beszélve.
2020. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!