Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Depisek, életcélt untak! Menn...

Depisek, életcélt untak! Mennyi az a pénz amit óránként kifizetnétek egy life coachnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 13:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

A Coach ne mond sablonszöeget. :'D


Vagy pedig rossz coachnál jártál. ;)

2020. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
Semennyit! Komoly traumákat kezelnie nem szabad! A nem komolyat meg megoldom magam.
2020. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem szabad kezelnie, ez így van. :)

Ha meg azt érzed egy taumád nem komoly, rendben. Megoldod magad? Rendben.

Nem kötelező coachoz fordulni ;)

2020. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Nincs már szinte olyan elakadás, amire a youtubeon vagy önsegítő könyvekben ne válaszoltak volna! Ha ezeket alkalmazza és gyakorolja valaki, akkor szinte ingyen van!
2020. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

Egy fillért se!

Nettó lehúzás ez a szakma, konkrétan semmit nem ér, hiszen ha önállóan végiggondolsz dolgokat, vagy megkérdezel egy-két embert, aki szakmailag jártas abban, ami valóban érdekel és a mentorodként áll melléd, akkor önmagától megszületik a megoldás, ezért pedig még csak fizetned sem kell senkinek.

Egy kívülálló barát is képes meghallgatni “ínséges időben”, aki támogat, azon van, hogy mielőbb jó legyen neked, - szintén nem kér pénzt azért, hogy elnyígd neki a problémáidat vagy a tanácstalanságodat.

A life coach nem javasol semmit, nem mond konkrét tippeket, hogy mit csinálj, nem ajánl fel tényleges segítséget.

Akkor meg mit csinál? Mi értelme? Nettó lehúzás. A pénzéhes léhűtő irreálisan nagy pénzkötegeket elkér azért, hogy idegenként a kezébe adod a fél életed történetét, amihez egyébként semmi köze.

Ha tanácstalan vagyok, inkább felkeresnék egy papot (ez is ingyenes), vagy olyan barátaimat, akikben megbízom, egyezik az értékrendünk és a gondolkodásunk, és mindenben mellém állnak, bármi történjen.

A life coachok csak a ma divatos, rózsaszínre festett baphometista, vonzás törvényés sületlenségekkel tömik az ember. Minden egyes “tézisük”, a “csak önmagadban higgy”, “magadban bízz” tulajdonképpen LaVey-i sátánizmus díszcsomagolásban.

Lehet, hogy feltűnően hangoztatják, hogy mennyire sikerorientált életet élnek, - na de azt az idealizált képet, amit az elméjükben maguk előtt görgetnek, még csak hírből sem ismerik.

Mert ezek a “kócsok” általában nem az eredeti szakmájukat magas szinten űző, tényleg hozzáértő emberek, akik valóban tudnának mesélni arról, ők hogyan teljesedtek ki és hogyan küzdöttek meg a kezdeti nehézségekkel.

Pont azért végzik el ez a tanfolyamot, hogy másodállásban, nulla munkával legyen miből tarhálni, amiből még csak leadózniuk sem kell.

2020. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
#15-ös vagyok. Mindezt úgy írom, hogy már megfordultam life coachnál.
2020. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

"Pedig én akarok változtatni az életemen s vagyok elég hülye, hogy fizessek egy olyan embernek aki jobban lát, mert nem borús az agya."

Kedves Kérdező! Nem vagyok life coach, de válaszolok neked. Miért feltételezed, hogy ő jobban lát, mint te saját magad? Miért hülyézed magad?

Senki a világon nálad jobban nem tudhatja, hogy neked mi bajod. A life coachnak is lehet borús, sőt súlyosan beteg agya..lehet Nárcisztikus, Pszichopata, Borderline vagy egyéb más! Ha ilyen szinten kiszolgáltatod és ledegradálod magad, akkor jó sokáig megél majd belőled egy kócs! Bőven elég, ha egy önismereti könyvet elolvasol, ami kb 3-4 forint vagy letöltöd a netről.

2020. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm lifecoach. Attól kezdve hogy kipofázta nekem a vendégeit, meg mutogatta fb n képeiket, rohadtul hiteltelenné vált nekem ez a "szakma". Nem igaz bakker hogy annyi nincs bennük hogy nem teregetik ki más szennyesét a világnak. Nincs semmi titoktartási kötelezettségük mint az orvosoknak.

Messze kerülje őket mindenki.

Még énbennem volt annyi jóérzés hogy leállítottam hogy bocs de ne beszéld már ki őket még nekem sem.

Lelkileg krízisben lévő, emberek akik a legnagyobb bizalommmal fordultak hozzá, felháborítónak tartom ha ezt képpel névvel valaki el meri mondani bárkinek is.

2021. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18-as ez nagyon durva!


Kérlek ne a szakma felé legyél bizalmatlan, mert vannak nagyon jó szakemberek akik ténylegesen betarják a titoktartást.

Akivel te találkoztál, nos vele jobb óvatosan bánni, mert téged is kibeszélhet. :/

2021. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetne magyarul nevet adni ennek a dolognak? Rohadtul hülyén hangzik szerintem, hogy kócs! ( Vagy (lájf kócs) Leirva se sokkal jobb, Coach. De nem fizetnék neki egy fillért sem. A pszichológusokban, pszichiterekben sem bízom, akkor majd biztos egy coach-ban fogok? Még ingyen sem fordulnék hozzájuk, nemhogy pénzért.
2021. márc. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!