Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a munkahelyén, munka közben (nem szünetekben) folyamatosan a telefonját nyomkodja?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy gyorsan megcsinál egy feladatot, majd rögtön a telefonhoz nyúl.

Ha nem megy a mobilnet, akkor meg tiszta ideg (ilyet is láttam már)


Gyári munkástól kezdve irodistán át, mindenhol vannak ilyenek.



2020. nov. 27. 13:59
1 2
 11/17 Girlll3 ***** válasza:
59%
Mit zavar ez téged?! Ha amúgy a munkáját megcsinálja.
2020. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
A szóbeli figyelmeztetés elég volt eddig
2020. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Idióta kényszerbetegek. A utcán is betíltanám az állandó telefonkurást. Utcán munkahelyen mindenütt felidegesítenek az ilyen kretének.
2021. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Urizsten telefon rósz😱

Azt ugye tudjátok hogy a telefont nem csak céltalanul pötyögni lehet? Ha ugyan munkaidő van, de épp nincs dolga, akkor mit csináljon?

Beszélgessen kollégákkal? Remek, de sajnos ez nem mindig opció, lehetséges hogy olyan a társaság, ahol jobb csendben békénhagyni egymást...

Olvasson? Tanuljon? Szórakoztassa magát valami viccessel? Jó hír, ezek közül mindet lehet telefonon. Szomorú, hogy a 21.században magyarázni kell, hogy a telefont nyomkodó ember = agymosott zombi nettó f$$ág.

Hálát adok a tanáraimnak, akik megmutatták milyen hatékonyan lehet használni a technológiát, ahelyett hogy károgtak volna arra amit nem is ismernek.

2021. ápr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar amíg elkészül a munka és a minősége is jó.
2021. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
#14: A proaktivitás vajon mi?
2021. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14es, ráadásul, nekem pl olyan munkám van, hogy sokszor el kell indítanom egy programot, aztán várni, s azalatt mást nem tudok a gépen csinálni, márpedig az egész munka azon megy. Ahhoz nem elég hosszúak ezek, hogy elolvassak akár egy újságcikket, de nem lehet tudni, hogy mikor futnak le, szóval rajta kell tartanom a szememet, olvasás kilőve.

Na, ilyenkor szoktam ránézni a telefonra, gyakori, facebook, amire nem kell annyira odakoncentrálni, csak ilyen pár percesek.

A főnök meg nem látja, nincs itt, itthonról dolgozunk..

2021. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!