Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon fontos b*sztatni másokat?

Nagyon fontos b*sztatni másokat?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyemről kiutáltak pár hét után, mert megtudták, hogy vegetáriánus voltam, nem cigiztem, nem ittam, nem diszkóztam és nem voltam katona. Ezek persze kib*szottul fontosak... Eleinte még tűrtem, de utána már annyira mocskosul beszéltek rólam és velem a munkatársaim, hogy inkább eljöttem onnan. Még az is érthetetlen számomra, hogy miért kell valakit piszkálni ezek miatt, de az már túl sok, ha valakit emiatt idiótáznak le, meg emiatt kerül hátrányba a munkahelyen, meg mások előtt is minden sz*rnak elhordanak.


A második munkahelyem elment, csak pénzben nem volt túl jó. Annyi bajom volt vele, hogy fizikai munkát végeztünk és én másokra is dolgoztam, mert sokan megtehették, hogy semmit nem csináltak, de nekik nem szóltak érte. Én meg egyszer mondtam, hogy szabadnapot veszek ki, amit előre jeleztem majdnem két hónappal, erre a szabadnapomon rángattak fel, hogy miért vagyok ott. Bementem és próbáltam megbeszélni velük, hogy előre jeleztem, de mindenki nekem esett érte. Akkor legszívesebben otthagytam volna, de nem tettem.


Majdnem egy évvel később mentem inkább tanfolyamra. Ennek majdnem egy éve lett vége. Azóta volt két munkahelyem, de mindkettőből elbocsátottak orvosi papírok miatt az orvosi vizsgálat után. Szóval visszajöttem a második munkahelyemre. Itt is semmibe veszik az embert, de próbálom kihúzni, amíg lehet. De itt is mindenért b*sztatják az embert. Pofán verni meg nem lehet mindenkit érte, mert akkor egyből mehetek máshova.


De most hogy lehet valaki annyira nyomorult, hogy a fent sorolt dolgokba is bele tudjon kötni? Ennyire ne legyenek már elkeseredettek az emberek...


2020. nov. 29. 19:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

8: Nem árulok el nekik semmit csak úgy. De amikor szóba jön, kérdezik, akkor most mit csináljak? Hallgassak? :D Amúgy még akkoriban eszembe se jutott volna, hogy a legtöbben ennyire rosszindulatúak. Azóta már tudom.


Amúgy a második rosszindulatúnak: 25 vagyok és érettségim van. De ha nem számít, akkor miért kérdezed? Mindegy. Majd egy okosabb megmondja helyetted. :)

2020. nov. 29. 19:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkit el kell fogadni olyannak, amilyen. Én például nem iszok, nem cigizek, nem járok bulizni. Senki egy rossz szót sem szólt nekem ezért! Nem értem az emberek miért foglalkoznak ilyen szinten a másikkal. Valószínű fejben még nem nőtt fel.
2020. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13%

Huha, de le lettem pontozva... sajnálom, hogy fáj az igazság. :)

Én magam ugyan nem bántok senkit- mivel normális emberek vesznek körül, és tisztában vagyok magammal. Sajnálom, ha ez érzékenyen érint másokat. Ha nem fogadod meg a tanácsom,a te bajod- csak kérlek, ne csodálkozz, hogy miért ilyen-olyan emberek vesznek körül.

2020. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En se beszelgetek senkivel de engem nem ba sztat senki
2020. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!