Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság egy irodában 3ból...

Bunkóság egy irodában 3ból két embert kínálni egyet meg levegőnek nézni?

Figyelt kérdés

Milyen ez a szitu? Irodában 3an dolgoznak.

Bejön egy negyedik. Süteménnyel. Kínálja az egyiket kérsz vegyél, kínálja a másikat is.

A harmadikat nem oda se fordul rá se néz.

Ez így nem tajparasztság?


2020. dec. 5. 07:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy munkahelyen egyszerre egynél több ember dolgozik, beindul a b*szogatás. Ha kettőnél több, a klikkesedés is. Nincs min csodálkozni.
2020. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
72%
Akik kategorikusan bunkóságnak mondják, nem tudnak elképzelni tényleg olyan helyzetet, hogy a két kolléga közt annyira rossz a viszony, hogy nem kínálják meg a másikat? Sosem volt annyira rossz viszonyotok senkivel?
2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
77%
Gyakornokként ért hasonló. Több helyen is voltam gyakornok a tanulmányaim során, de csak egy helyen nem vettek “emberszámba”. De engem nem zavart, mert így tudtam hogy nem kell viszonozni. De a többi gyakornok mindig sírt emiatt, ez viszont idegesített. Pelda: pizzát rendeltek ebédre. Mindenki fizette a sajátját, de meg se fordult bennük hogy én is rendelnék e. Vagy simán felálltak és elmentek kavezni, sutizni stb. Ha hoztak otthonrol vmit, sose kínáltak meg. De a viszony jó volt velük. Szerettem ott dolgozni. Aztán átkerültem másik területre, ott már teljesen értékű kollégaként kezeltek. Egyébként ahol átnéztek rajtam, egy Hr osztaly volt és néha úgy ereztem, hogy a szemükben én egy szolgáltatás vagyok és pont
2020. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!