Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utáltak már a kollégáid a...

Utáltak már a kollégáid a külsőd miatt?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég munkahelyet váltottam, több fizetés, kevesebb stressz reményében, viszont a kollégáim nem fogadnak be, lenéznek, kirekesztve érzem magam. Kövér vagyok, szerintem ez lehet a gond, látom ahogy rám néznek, mert semmi rosszar nem teszek. Az előző munkahelyeimen ezzel sose volt gond.
2020. dec. 6. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Akkor csak azért is fogyj le.
2020. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne érts félre, nem azt akarom mondani, hogy ez feltétlenül egy "jó" helyzet, de ez akár még lehetőség is lehet arra, hogy változtass az életeden. Ők "csak" felhívják a figyelmet a kövérségedre, ami valószínűleg téged is zavar, különben nem érdeklne, hogy mit gondolnak.


Változtatni viszont neked kell, hogyha zavar ez a helyzet. Nyilván az is egy megoldás, hogyha nem bírod elviselni őket, hogy munkahelyet váltasz. Vagy akár meg is mutathatod nekik, hogy képes vagy lefogyni és akár még tisztelni is fognak.

2020. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Huh, azért nemár, hogy csak akkor tiszteljenek, ha vékony vagyok :D vagy csak akkor fogadjanak el vagy szeressenek. Mint mondtam, máshol nem volt ez probléma. Egyébként, szeretnék lefogyni, csak nehéz.
2020. dec. 6. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Külső miatt utálni valakit egy munkahelyen?

Ez elég furcsa.

Nem lehet, hogy nem vagy elégedett magaddal és ezért gondolod,ezt?

2020. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébként, szeretnék lefogyni, csak nehéz."


Addig nehéz is lesz, amíg menekülnél az ilyen kellemetlen helyzetekből. Tapasztalatból mondom, én is kövér vagyok. Tök sokáig győzködtem magamat, hogy jó vagyok így, stb... Addig nem bírtam rávenni magamat a fogyásra, amíg nem szembesítettem magamat azzal a szomorú ténnyel, hogy nem vagyok képes magamat szeretni, sőt kifejezetten gyűlölöm magamat így.


Nyilván nem ez a legjobb motiváció, csak arra akarok célozni, hogy amíg kényelmesnek érzed magadat ebben a helyzetben, addig valóban nehéz. Ha te el tudod fogadni magadat így, akkor viszont egy nem elfogadó, diszkomfortos környezet valóban jó motiváció tud lenni ahhoz, hogy bele kezdj.

2020. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem állandóan lenéztek mindenhol a külsőm miatt.

Sajnos van gerincferdülésem is illetve emellé görbe orrom.

Sajnos sok kolléga ilyen, hogy ha nem vagy az a tipikus jól kinéző ember akkor már vonakodik szóba állni veled.

30F

2020. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Még nem. Miért utáltak volna? Vékony sem vagyok.

Téged meg esélyes, hogy nem ezért utálnak. Az ilyen kérdéseknél úgy megnéznék az érintettekről egy képet.

2020. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Probléma nem a kövérségben gyökeredzik...
2020. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem utáltak, megpróbáltak viccelődni,de látták,hogy nem nyert. Szerintem nem a külsőddel van baj,hanem nem vagy szimpatikus.

Én is 130kg voltam amikor idejöttem, amikor a 100kilós gépi üllőt egyedül elpakoltam akkor helyretettem a többieket. Azóta 9éve senki nem próbált bántani.

2020. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!