Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utáltak már a kollégáid a...

Utáltak már a kollégáid a külsőd miatt?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég munkahelyet váltottam, több fizetés, kevesebb stressz reményében, viszont a kollégáim nem fogadnak be, lenéznek, kirekesztve érzem magam. Kövér vagyok, szerintem ez lehet a gond, látom ahogy rám néznek, mert semmi rosszar nem teszek. Az előző munkahelyeimen ezzel sose volt gond.
2020. dec. 6. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
engem meg azért néznek le mert csendes vagyok 🤷‍♀️
2020. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Én egy hivatalban dolgoztam, érettségi utáni ugyintezo titkár szakmaval, ECDL vizsgaval.


A hivatal tele volt középkorú elvalt, tulsulyos, bubi frizkósnovel, en pedig 22 eves voltam, 174 cm, 56 kg, derekig érő fekete haj, zöld szem, szoknya, magassarkú, elegansan, nem ringyosan.


Rengeteget dokgoztam, onalloan bonyolitottam le rengeteg rendezvényt, átado unnepseget stb, személyes ugyeit a polgarmesternek.


Alázatos, kedves, keszseges voltam, segítséget mertem kerni, tanacsot elfogadtam mégis utaltak egy jó ideig és meg is mondták hogy a külsőm miatt.

2020. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-az irigységből fakadt.

Az ilyenek a leg szánalmasabbak

2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!