Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig tolerálható,...

Mennyi ideig tolerálható, hogy valaki hibázik új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Irodai IT-s munka, többen dolgozunk együtt. Október végén csatlakoztam és múlthéttől kezdtem el dolgozni, de közben még felügyelnek.

Bejött egy feladat amit félig megtudtam csinálni, de utána elakadtam a többiek meg röhögtek a háttérben ahogy szerencsétlenkedem és több hibát is elkövettem.


Nem mondtak semmit, de éreztem, hogy ez nagyon gáz volt.


2020. dec. 9. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha már megvan a munka akkor nagyon el kell rontanod valamit, hogy elbocsátsanak. Hallottam már sokkal rémesebb sztorikat is és voltak olyan igénytelenek a vezetők, hogy tűrték. Normális esetben fel se vennének ha nem lenne meg a képességed hozzá. Én azért utánajárnék, hogy azt a feladatot hogyan kellett volna megcsinálni.
2020. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor hibázhatsz, nem csak az elején. Mindenkivel előfordul. Ha nagyon komoly hibát vétettél volna, szerintem senkinek sem lett volna kedve röhögni.


De általában 3 hónap a próbaidő, szerintem ez elég ahhoz, hogy betanuljanak az emberek és kiderüljön, passzolnak-e a már meglévő kollektívába.

2020. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon gondolkoznék el, hogy érdemes e olyan helyen maradni ahol ennyire ge*ik egy új dolgozóval és inkább kiröhögik ahelyett, hogy segítenének...
2020. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!