Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavarna, ha kis munkahelyen a...

Zavarna, ha kis munkahelyen a 20 éve regnáló főnök lemondana és senkitől se köszönne el?

Figyelt kérdés

Kis munkahely, 20 éve ugyanaz a főnök, aki gondol egyet és átadja a stafétát egy havernak (,mert azért csak családban marad)


Ez még eddig egy dolog, na de úgy megy el hogy senkihez szava sincs. Egyik nap még van, másik nap már új főnök.


AZért én úgy gondolom, ha valaki egy kis helyet egyszemélyben 20 éve vezet(ett) csak kéne annyi gerincének lennie hogy valamit makog azoknak akiket vezet(ett)?

Nem,? Vagy ódivatú lennék? Azért elemi etika is van a világon.


2020. dec. 15. 15:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

a cégeket ne féltsd a sittesektől.

egy próbaidős gps es boka nyomkövetős alkalmazása után 170 nettót kap a cég.

vagyis bejelenti minimálra,hozzárak még egy 10est kb és gyakorlati ingyen van a munkaerő.

fidesz közeli cégek örömmel alkalmaznak ilyeneket.

2020. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. Sőt, örülnék neki! Utálom a céges búcsúzkodásokat. Olyankor mindenki jó pofizik a búcsúzóval, az is, aki előző nap még üvöltve veszekedett vele mindenki más füle hallatára. :D Olyan álszent az egész! Kinek kell ez? Sokkal jobb, ha szó nélkül távozik az illető, és nem kell az utolsó napján senkinek sem színészkedni!
2020. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Online játékban én voltam a vezető 255 emberé. Másfél év munka után visszatértek a negatív emberi tényezők amik minden nyári szünetben bekövetkeztek. 5 perc alatt romboltam le mindent, és az összes embert kirúgtam. Én sem közöltem senkivel a dolgot. Mégis amikor átmentem egy másik szövetségbe 197 ember utánam jött. A konklúzió az, hogy nem a végkifejlet számít hanem a kiinduló gondolat ami a cselekvést megelőzte. Az tiszta volt és igy az eredmény sem szennyeződött be. Röviden van amikor nincs értelme folytatni és nem mindig kell a döntésünket megbeszélni a felekkel. Egy igazi vezető igazságos de nem Terézanya. De nem is azért jó vezető hanem azért , mert ért hozzá.
2020. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!