Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beszédes dolog, ha 10 év után...

Beszédes dolog, ha 10 év után sincs meg egy kollegám mobilszáma sem, és van olyan friss kollega akinek sok mobilszáma megvan?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtató.

Tizensok éve vagyok a munkahelyen és konkrétan senkinek sincs meg a mobilszáma, 1 kollegáé se (kivéve a főnök, az övé mindenkinek megvan)

Ugyanakkor elnézem a többi kollegát hívogatják egymást és nem csak munkaügyben. „hogy vagy „ jellegű beszélgetések is vannak.

Itt van a friss pár hónapos kollega, most jött és már ezt hívja fel azt hívja fel. Nekem 10 év után sincs meg senki száma.

Valahogy soha nem éreztem ingerenciát hogy bárkivel is beszéljek munkaidőn kívül akármiről is. Aki akar tőlem valamit, intézze munkaidőben, benn vagyok. Egyébként meg vegyék úgy hogy meghaltam munkaidőn kívül.


Velem lehet a baj?

Mondjuk egészen határozottan nem örülnék ha nekem munkaidőn kívül csöngene a mobilom, elég nekem az a napi 8 óra még sok is.


2020. dec. 17. 09:26
1 2
 1/11 kicsibarany ***** válasza:
98%

Nem gondolom, hogy ez baj lenne.

Volt olyan munkahelyem, ahol 4 év után se volt meg senkinek a telefonszáma, pedig többekkel jóban voltam. Ebédszünetben megbeszéltük a dolgokat, hogy kivel mi újság, és annyi elég is volt.

Meg volt olyan munkahelyem is, ahol 2 év után már többek száma is megvolt, és azóta is tartjuk valamilyen szinten a kapcsolatot.

2020. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs meg. A kolléga az kolléga, nem pedig barát.
2020. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan mindenkié, de ez nem jelenti azt, hogy hívogatom is őket.
2020. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát miért nem kéred el? Ha nem zavarna, hogy nincs meg, akkor nem írtad volna ki a kérdést. Én is csak attól kértem el, aki tehet értem valamit, ha rácsörgök, vagy haver.
2020. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

kérdező addig örülj míg kimaradsz az össznépi nyalakodásból. én elkövettem azt a hibát hogy fűnek fának megadtam a számom és még este 10kor is csöngött néha.


na soha többet. Új helyen eleve úgy kezdtem hogy mobil? Nincs.

Csókolom.

2020. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a kollégáknak kell csak a telefonszáma, akivel el kell tudni érnetek egymást telefonon. Ha ilyen nincs, akkor minek legyen meg?
2020. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de az se baj, hogy ők meg úgy csinálják. Az lenne a baj, ha neked igényed lenne a többiekkel szocializálódni, de nem tudnád ezt az igényedet valamilyen okból, mondjuk szorongás miatt kielégíteni.
2020. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a főnöké és egy senior kollégáé van meg, ha valamiért hívnom kéne őket (pl. ha lebetegednék). A többieké nincs, mert nem kell, nincs rá szükség. Kedvelem őket, jóban vagyunk, de nincs olyan dolog amit ne tudnénk munkaeszközön keresztül megbeszélni. Nem barátkozom munkatársakkal, akkor se ha amúgy jó fejek és kedvelem őket, különválasztom a munkát a magánéletemtől.
2020. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvannak a kollégáim mobilszámai. Manapság ezt tartom normálisnak. Vissza senki sem élt még vele.
2020. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak azért van meg a kollégák telefonszáma, mert nálunk céges mobilja van mindenkinek, és mivel a céges számokat ingyen lehet hívni, ezért vannak, akik a szomszéd irodából is inkább áttelefonálnak, ha kérdésük van, ahelyett, hogy átjönnének, mert lusták felállni a székről... :DDD


De munkaidőn kívül még nem hívtam fel soha egyiket sem, nem vagyunk olyan kapcsolatban. Amíg nem kaptam meg a céges mobilomat, addig nem tudtam egyikük számát sem. Ha nem lenne céges telefon, soha nem is kértem volna el egyikükét sem, megmondom őszintén!

2020. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!