Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon tényleg nincsen...

Magyarországon tényleg nincsen annyi munka, mint amennyi munkanélküli van?

Figyelt kérdés
Nem fontos, hogy a munkanélküli a végzettségéhez alkalmas munkát dolgozzon. Állítólag, nincsen annyi munkahely itthon, hogy az összes munkanélküli embert felszivja. Szerintetek?

2020. dec. 18. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Képzett munkaerőből még mindig erőteljes a hiány. Mi is keresünk évek óta, de csak bénákat találunk. Férjeméknél ugyanez.
2020. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
11 biztos ti is bénák vagytok vagy nem tudtok betanítani
2020. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

12: azért ez nem minden szakmában működik így, agysebésztől a mérnökön át a jogászig, sorolhatnám. Ja és itt nyelvtudás is elvárás, mert németek az ügyfelek.

Nálunk összesen 5 ember foglalkozik ugyanazzal, abból most kiestek ketten, és a helyükre olyanokat voltunk kénytelenek felvenni, akiknek minden lépését figyelni kell. A többieknek ez rettenetes extra munka, plusz semmi garancia nincs rá, hogy hosszú távon beválnak.

Ahol az érdemi betanítás több év, ott ez az esetek többségében nem opció. De a kommentemet eleve azzal kezdtem, hogy KÉPZETT munkaerő...

2020. dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem még mindig inkább munkaerőhiány van, mint munkanélküliség.
2021. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

csak szerinted utolsó. Hajdu Biharban mutass 1állást ha olyan okos vagy. De max olyan van csak h villanyszerelő..

okos vagy nsgyon.

Nekem van keresetem nem vagyok munkanélkuli, csak azért nyitott szemmel járok

2021. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem a te lakóhelyed a kérdés, hanem az ország egésze.
2021. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém megyében sincs semmi normális munka, csak 1-2 vacak hely, amit amúgy senki nem vállal. A gyárak tele vannak ukrán munkásokkal, a szegény magyart föl se veszik.
2021. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
közel sincs annyi
2021. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!