Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék ellene tenni,de hogyan?

Szeretnék ellene tenni,de hogyan?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozok itt,4 kolléganővel együtt akik 45-55-60 évesek egyedül én nagyok 25N


Raktárban dolgozunk, áru leszedő vagyok.

A 60 éves kollega állandóan azt figyeli,hogy én mit,mikor miért csinálok.

Megjegyzéseket tesz,hogy csak nem felfáztam,hogy ma már 4x voltam wc-n,mondtunk,hogy ne sportcipőbe gyere, jó lenne ha nem innál ennyi teát,mert sok a wcre menet.


Egész nap pici árukat kellett szedni és megkérdezi,hogy miért nem nagyot szedek,de mégis hogy?ha ma ilyan nap van


Pár percre abbahagytam a saját munkám,rendeltem ebédet magamnak, kollega már egyből: miért álltál meg,miért nem csinálom,csak nem tönkrement a gépem

Nagyon elegem van belőle,beszóltam neki,hogy foglalkozzon a saját munkájával,és ne engem figyelgessen,meg ameddig a főnök nem jön oda hozzám,hogy figyelj ez így nem lesz jó,addig csak jó amit csinálok mert panasz még nem érkezett

A másik,hogy nehogy már ne állhassak meg 5 percre amikor ők kimennek óránként 5 percekre cigizni

Szépen megjegyeztem neki,hogy 8ora*5 perc 40 perc meg még a fél órás szünet 1 órát nem csinál semmit

Még én voltam a flema,hogy mit képzelek én magamról....

Most engem utál mindenki és senki nem szól hozzám már 1 hete


2020. dec. 18. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Beköpnek a főnöknek és majd a főnök is szól.

Most szólj a főnöknek, kérdezd meg, hogy van-e

a munkatársaid között, aki még a te főnököd,

mert szeretnéd pontosan, időre végezni a munkádat,

de az állandó kötözködés, vegzálás akadályoz benne.


Mindenkinek más az emésztése. Van, akinek lassúbb,

van, akinek gyorsabb.

Van, aki megiszik egy pohár vizet, és féllóra múlva

már mennie kell.

Van, aki egész nap tartogatja. Na, azoknak lesz vastagbél rákjuk

vesebajuk, hólyagbetegségük.

Ahol négyen vannak, ott hárman összefognak, unatkoznak,

nincs témájuk, pletykálnak és áskálódnak. Boldogtalan

emberek.

2020. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy ma szóltam a főnöknek, odament hozzá,hogy semmi baj nincs velem, szépen dolgozok és abba lehet hagyni

Szóval semmi extra,többet vártam ..

2020. dec. 18. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy válts munkahelyet vagy tanuld meg ignorálni ezeket a majmokat.
2020. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem a felettesed,nem vagy a beosztottja,így azon kívül hogy idegesít semmi hatása nem kellene legyen.



Ettől függetlenül megértem a szitut,mert én több mint 1 évtizedig voltam cégvezető,május végén bezártam mert nem akartam a pénzem tovább pocsékolni a semmire a vírus és a bezárások miatt és elmentem targoncavezetőnek,hogy ne otthon tespedjek,egy raktárba ahogyan te.

Még fiatal koromban csináltam ezt pár évig és fel voltam készülve,hogy valószínűleg nem lesz könnyű lemenni a full sutyerákok közé,de valahol pozitívan csalódtam,mert alig van belőlük pár.

Mondjuk gondolom ez annak is köszönhető,hogy a munkatársak 99% olyan mint én,hogy az alap szakmáját felfüggesztette amíg tart a tré,ezért nem olyan bugris állatok mint amire számítottam.


Am az ilyen szinten idegesítő munkatársat rém egyszerű kigolyózni.

A hátizsákjába rejtesz valamit a raktárból,kimenetelnél az őr gondolom belenéz nálatok is ennyi.

Már rúgják is kifelé lopási kísérletért az ilyen kellemetlen patkányt.

2020. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs őr

Táska ellenőrzés évente 1x szokott lenni


Tele van kamerával az egész épület csak a mi részlegünkön 61 kamera figyel

2020. dec. 18. 20:20
 6/12 A kérdező kommentje:

Már egy hete,nagyon lehangolt vagyok

Senki nem szól hozzám,senki nem beszélget velem

8 órán keresztül napi5 napban nehéz kibírni

2020. dec. 18. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez is nézőpont kérdése.

mert 1 introvertált teljesen jól ellene így,hogy végre nem piszkálják és dolgozhat nyugiban és így hatékonyabban.

viszont ha igényed lenne a szociálisabb közösségre?

hát az kellemetlen.


és nincs munka után vmi,ami oldja benned ezt a helyzetet?

2020. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs
2020. dec. 19. 01:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak egy megoldást látok, mert picit hasonló helyzetben vagyok. Nagyobb önbizalmad legyen, bízz magadban, hogy meg tudod csinálni az adott feladatot, és mérlegelj, hogy mit fogadsz be a mondanivalójából, nem muszá mindent követned.
2020. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én tudom magamról hogy megtudom csinálni a feladatokat,a főnök is néha dicsérettel részesît pár szóban,panasz bolt vagy ügyféltől nem jött


A bajom az,hogy amióta beszóltam azóta senki nem szól hozzám és teljesen lehangolt vagyok,hogy senki nem beszélget velem

2020. dec. 19. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!