Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék ellene tenni,de hogyan?

Szeretnék ellene tenni,de hogyan?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozok itt,4 kolléganővel együtt akik 45-55-60 évesek egyedül én nagyok 25N


Raktárban dolgozunk, áru leszedő vagyok.

A 60 éves kollega állandóan azt figyeli,hogy én mit,mikor miért csinálok.

Megjegyzéseket tesz,hogy csak nem felfáztam,hogy ma már 4x voltam wc-n,mondtunk,hogy ne sportcipőbe gyere, jó lenne ha nem innál ennyi teát,mert sok a wcre menet.


Egész nap pici árukat kellett szedni és megkérdezi,hogy miért nem nagyot szedek,de mégis hogy?ha ma ilyan nap van


Pár percre abbahagytam a saját munkám,rendeltem ebédet magamnak, kollega már egyből: miért álltál meg,miért nem csinálom,csak nem tönkrement a gépem

Nagyon elegem van belőle,beszóltam neki,hogy foglalkozzon a saját munkájával,és ne engem figyelgessen,meg ameddig a főnök nem jön oda hozzám,hogy figyelj ez így nem lesz jó,addig csak jó amit csinálok mert panasz még nem érkezett

A másik,hogy nehogy már ne állhassak meg 5 percre amikor ők kimennek óránként 5 percekre cigizni

Szépen megjegyeztem neki,hogy 8ora*5 perc 40 perc meg még a fél órás szünet 1 órát nem csinál semmit

Még én voltam a flema,hogy mit képzelek én magamról....

Most engem utál mindenki és senki nem szól hozzám már 1 hete


2020. dec. 18. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok komis zenét hallgat meló közben fülesben.

Szerintem próbáld meg te is.

De eleve ez egy olyan meló gyakorlatilag minden helyen,hogy pár hónapig csinálják aztán mennek tovább máshová.

Így nagy barátságok nem ilyen helyeken szoktak születni.

2020. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nálunk nem szabad

Sok a targocas aki közlekedik mellettünk

Mi komisok is elektromosállos targival szedjük az árut

2020. dec. 20. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!