Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeket hogy lehet...

A munkahelyeket hogy lehet megtanìtani arra, hogy a helyes úton jobb lenne haladni?

Figyelt kérdés
A dolgozókat mindig móresre tanìtjàk, nem becsülik őket stb. A dolgozó kiszolgàltatott helyzetben van, mert a Covid-os helyzetben nehezen tud lépkedni máshová. A vezetőnek a legfontosabb: új kocsi, minél több bevétel. Èn szerintem, senki nem tud hatni rájuk.
2020. dec. 22. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazad van. Rettenetesen nagy pofájuk van csak azért mert ők adják a pénzt. De ismerek egy céget ahonnan pont ez miatt jóformán mindenki elment aztán a főnök le is húzhatta a rolót. Meg is érdemelte.
2020. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Mi meg a munkát adjuk. Az időnk, energiánk, tudásunk tetemes részét. Az kevesebbet ér munt a nagyságos cégtulajdonos pénze? Akkor dolgozzon magának. Egyik sem ér többet a másiknál. Illetve egyik sincs meg a másik nélkül, ugyhogy nem értem, mire vannak nagy lovon. Vagyis értem. Persze vicsorognak, morognak, nehogy a dolgozó azt higgye hogy jól végzi munkáját és netán egykis alamizsna emelést merészeljen kérni.

Többre mennének, ha megbecsülnék és jól megfizetnék a dolgozót!

2020. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!