Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor érzem magam jól ha...

Akkor érzem magam jól ha másokon segíthetek, de retardált vagyok, milyen munka ajánlatos nekem?

Figyelt kérdés

Dolgoztam gyárba, targoncásként, futárként. De meguntam, olyan vagyok aki sötétben is megáll segíteni az út szélén kereket cserélő embernek, vagy volt olyan futott egy srác a busz után, lekéste én meg hazavittem kocsival, de nem is érzem át, hogy szétverhetik a fejem vagy kirabolnak, pénz max. 5 ezer van nálam tehát nem érdekel az sem , de eddig nem volt ilyen, volt olyan, hogy 4 sávos úton tolta a srác a kocsit elé mentem ráakasztottam a kötelem azt elvittem kevésbé forgalmas útra, parkolóba. Vagy segítettem betolni autókat, ha esik az eső , s vihar van nyáron én gumicsizmába járom a környéket és eltakarítom a gallyakat amiket meg bírok emelni,( autókról nem veszem le mert lehet akkor sérül meg ).

Több olyan volt, hogy ha hó és jég van akkor elakadt autókat tolok meg, felteszem a hóláncot a kocsimra ,tankolok bele 2 ezerért és megyek járom a várost , inkább a dombos részeket, egyszer egy nőt húztam ki az árokból autóval. Vagy volt olyan, hogy facebookon kitette ismerősöm, hogy éppen szét áznak a pályaudvaron és nem jön a busz, 3 perc múlva ott voltam hazavittem.


És ez csak amikre emlékszem.


Nade! Mondták menjek rendőrnek mert azok segíteni is szoktak, diszlexiás meg diszkalkuliás vagyok, így oda nem vagyok jó.

Töri tanár sem lehetek, meg úgy kb. semmi ami érdekel, tanár az azért jó mert ott is lehet segíteni a rossz passzban lévő diákokon.


Egészségügy lenne a legjobb, de félek a vértől , amikor egy elesett motorosnak segítettem és fertötlenítettem a sebét mert nem akart mentőt akkor szédültem. Ja , és biosz sem megy nagyon.


Ezek alapján, mit gondoltok?



2020. dec. 26. 01:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendes ember vagy,tényleg,le a kalappal előtted,jó szíved van.Én az eladót javaslom,nem mindig,meg nem sokat,de ott is lehet segíteni az embereknek.Ha az állatoknak is szeretsz,akkor pedig egy menhely,vagy állatkert,állatsimogató,vadaspark.
2020. dec. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Esetleg szoc gondozó, szoc munkás?
2020. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Alapítványi iskola
2020. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Helyesírásom azért jobb egy picit mert szabadidőmet, ami rengeteg azt írással töltöm. Meg 14 éves korom óta azaz 6 éve naponta fel látogatok ide, youtube-n kommentelek, mondjuk tegnap régi videók alatt találtam külföldiek kommentjét és fordítóba megnéztem mi a kérdés meg válaszoltam is nekik, ez nem nagy dolog, csak sajna hiába tanulok angolt az nekem nem megy , de próbálom. Legutóbb talaltam egy arab videót Magyarországról és ott is bele okoskodtam word szerint 3 oldalt írtam összességébe.


Diszkalkulia ami durva nálam, tehát számokat kellemetlen módon keverem, futárkodást azért hagytam abba, rossz volt 6450 forintos kajánál 10 ezresből csak 2 ezret visszaadnom majd vehettem elő a számológépet és kiszámolni mennyi jár vissza.


F és v tévesztés az még mindig megvan , de a cs-t azt le tudom már írni nem sc-nek írom.


Köszönöm a javaslatokat és a kedves szavakat. Autómentőre nem vettek fel mert nincs tapasztalatom. Nem mondom el, hogy télen miket művelek mert haragudnának , mivel elveszem a munkájukat. Villanyszerelés az nem matek meg fizika? Matekból nem is érettségiztem. Fizikából meg puskáztam, utólsó évben meg a tanár dogák alatt netezett, így mindenki négyes vagy ötös volt én négyes. :)

2020. dec. 26. 13:55
 15/21 anonim ***** válasza:

Villanyszerelőnek kell tudni a szabványokat és képletet

A számításokat elvégezheted számoló géppel is.

Esetleg hegesztő szakmát tudom javasolni.

Nem is keres rosszul de azért picit rongálja a szemet

2020. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Hegesztő szakmát azert nem is választottam.
2020. dec. 27. 01:51
 17/21 anonim ***** válasza:
Legyél üzletkötő, vagy területi képviselő, akkor sokat autózthatsz és közben aki rászorul megmented, elbeszélgettek, lehet vesz valamit, lehet nem, kapcsolatokat építesz.
2020. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jó, az mondjuk elég, gázul hangzik, én nem érdekből csinálom amit csinálok. Egyébként a üzletkötők mennek mint a meszes, segítettem egyszer kereket cserélni egy autós cégesnek és majdnem elfelejtette visszatenni a pótkereket meg leengedni a emelőt, elakadás háromszöget én tettem ki, sajátomat.. rohanás a munkájuk.
2020. dec. 27. 11:12
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor mond miből akarsz megélni?

Akkor legyél vállalkozó, de valami bevétel kell.

2020. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem érdekből csinálod, de ez az autós segítés esetedben inkább hobbi, viszont meg is kell élned valamiből.
2020. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!