Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen hogy bírjátok,...

A munkahelyen hogy bírjátok, hogy heti 5 napban 8 órában össze vagytok zárva emberekkel ? Gyakorlatilag az a 2.otthon. De nem frusztráló ? Egy idő után még abból is eleged lenne, akivel egyébként jóba vagy.

Figyelt kérdés
Mire jó ez az összezártság ? Sajnos 1-2 idiótát kifogtam.

2021. jan. 12. 23:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Van a Való Világ a tévében, ami egy trágya műsor, csak épp a való életben is ez megy, a sz@rkavarás. Mint benn a villában. Ugyanez megy, a munkahelyeken pl...
2021. jan. 13. 01:53
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Jó. Na és mikor fogsz tenni is valamit a rinyálás helyett?
2021. jan. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%

Mire jó ez az összezártság ?

- Nekem pl. volt olyan kollégám, aki kikérte magának, hogy home officeba menjünk, mert hogy ő nem fog minden alkalommal a céges chaten írogatni, mikor valamit akar. (Mert két méterről ordítani az amúgy is hangzavarban könnyebb, na mind1...)

- Egyes helyeken a seniorabb dolgozók igénylik, hogy legyenek olyan náluk alacsonyabb beosztású dolgozók, akiken a frusztrációjukat levezethetik és/vagy szexuálisan zaklathatják őket. Ehhez pedig be kell hívni az áldozati bárányokat az irodába.

2021. jan. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, de amíg csak dolgozni kell, levelezni, telefonálni, csapatot vezetni, addig megvagyok. De a smalltalk az agyamra megy szó szerint 1-2 perc után már azt keresem, hogyan lehetne rövidre zárni
2021. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Mondjuk, hogy van egy baráti-haveri társaság, ahova eljárok a szabadidőmben. És akad ott valaki, akivel nem annyira kedveljük egymást, nem vagyunk egy hullámhosszon. De a korrektség jegyében elviseljük a másikat, felesleges minden konfliktus, hiszen közös barátaink vannak. Ez így rendben van. A munkahely (illetve gyerek- és fiatalkorban az iskola) viszont már más. Ott félig olyan, mintha börtönben lennék, csak kényszerből vagyok összezárva velük, így nem is várható el tőlem maximális tolerancia. Ha például egy poént nem találok viccesnek, akkor ezt le is jelzem, mivelhogy nem egy baráti társaság vagyunk, hanem alkalmazottak. Volt aki fel volt háborodva, hogy mi az, hogy én őt nem tekintem havernak, meg én nem röhögök úgy a viccein, mint a többiek. De leszartam.
2021. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hogyha a haveri körben esetleg mégis akad valaki, akivel fullon nem bírjátok egymást elviselni, akkor ott megteheted, hogy igyekszel távolmaradni, amikor tudod, hogy az illető ott van, esetleg vica versa. Egy munkahelyen ez viszont már nem lehetséges.
2021. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha még csak 8 óra lenne meg heti 5 nap, de van, hogy 10 óra és heti hat, meg heti hét, és csak után van (egy) szabadnap. És hogy viselem? Amíg olyan a munka, hogy egyedül dolgozom, oké.
2021. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!