Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elég indok volt a...

Szerintetek elég indok volt a felmondásra, hogy már képtelen voltam tovább dolgozni az adott helyen?

Figyelt kérdés
Ez a munka teljes mértékben felőrölt. Minden nap végére iszonyatosan fájt a hátam, a nyakam, a lábam, minden testrészem. Olyan szinten fáradt voltam hogy este 9-kor már aludtam. Reggel 6 órakor már indultam a munkahelyre és délután 6-ra értem haza. Abban a kis időben, amit otthon voltam, sem tudtam semmit kezdeni mert ragadt le a szemem állandóan. A hétvége arra volt elég, hogy nagyjából kipihenjem magam annyira, hogy egy hetet le tudjak nyomni. A munkától annyira undorodtam hogy folyamatosan az járt a fejemben, még hajnalban is rendszeresen felriadtam és ezen agyaltam. Nem láttam értelmét sem a végzett munkának, ráadásul nem is szakmában voltam, utáltam az egészet. A fizetés nagyon alacsony volt, a vezetőség inkompetens, folyamatos káosz, fizetetlen túlórák (nem engedték beírni a plusz órát, viszont akkora elvárások voltak hogy képtelenség volt időben végezni). Erre gyűjtöttem hónapokig hogy fel tudjak mondani, legalább 3-4 hónapra elég megtakarításom legyen. Mit gondoltok, szerintetek jó döntést hoztam? Akárhogy gondolkozok, ezt nem bírtam volna már sokáig, inkább felkötöttem volna magamat.
2020. febr. 26. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút.
2020. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez volt a legbölcsebb döntés, amit ebben az esetben meghozhattál.
2020. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, jól döntöttél. Sok sikert az új munkahely megtalálásához :D remélem jól fogod érezni magad a következő helyen
2020. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes, vagy, gratulálok!

Sokan nem veszik észre és tönkremennek bele.

Jó döntés volt, Kalappal!

2020. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenhez nekem egy probanap is eleg volt. Màsnap mindenem fàjt nem mentem be. A probanapok persze ingyenesek. Igy meg plane nem mentem be.
2020. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést hoztál! Én 3honapig voltam egy szar munkahelyen! A munka brutál volt egyedül kellett két ember munkáját csinálni de olyan pörgősen mint állat ráadásul nagyon nehéz dolgokat kellett emelni este alig bírtam aludni mert mindenem fájt! Sajnos évvége felé járt és nem találtam más melót szóval október közepétől január elejéig ki kellett húznom ott! Semmi pénzért nem mennék vissza pedig 1 műszakos munkarend volt állandó délelőtt! Jah és csak pár kolléga volt aki úgy mond normális volt lehetett velük dumálni a többi meg ilyen szutyok volt hogy kibeszélt meg állandóan pletykált elég szánalmas banda és csodálkoztak hogy nem találnak senkit hát nem csodálkoztam rajta!
2020. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam! Nincs is annál rosszabb mikor ott dekkolsz egy szar munkahelyen az egész napodat hetedet tönkre vágja hosszú távon meg akár az életedet is megsavanyitja...
2020. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy próbaidő alatt teljesen más feladatot kellett csinálni. Aztán amikor bejárt, szépen átraktak ide. Én is 2 ember munkáját csináltam, elegem lett belőle.
2020. febr. 26. 19:21
 9/12 A kérdező kommentje:
*lejárt
2020. febr. 26. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De kinek kellett ezt megindokolnod? Önmagadnak? Sima felmondást munkáltatónak nem kell megindokolni.
2020. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!