Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az első 1 hét alatt csinált...

Ha az első 1 hét alatt csináltam 3 gyorshajtást az új munkahelyen, sofőr munkában,amit kifizettetnek velem, szerintetek ki fognak rugni? Ezek kívül jól végzem a munkámat,nem hajtok őrűlten,csak 1 helyen figyelmetlen voltam.

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
10%
#19 az ugye megvan, hogy egy fuvarozó lehet évente többet megy, mint te 2007óta összesen? Nekem fénykoromban a rekord 34000( igen harmincnégyezer) km volt 1 hónapban.
2021. jan. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy sokat megy valaki, az felhatalmazza a gyorshajtásra? Nem hinném...
2021. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
80%
Senkit nem érdekel, hogy ki, mennyit vezet, - nem arra szól a jogosítványa a sofőrnek, hogy szabálytalankodjon. Amíg nincs baj, addig működnek az önfelmentő kifogások, de amikor megtörténik a baj, - sőt, ember(ek) hal(nak) bele egy idióta öntörvényűségébe, - akkor meg mutogat mindenki másokra tátogva! Le kell gyalulni az ideggyengégket az aszfaltról - kompromisszumok nélkül! Fogadjon sofőrt, aki idegbeteg, - de nem menjen sofőrként az utakra!
2021. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!