Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első interjú miatt izgulok,...

Első interjú miatt izgulok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap megyek az első interjúmra ami nem volt több éve ezért most úgymond első mivel régen is voltam :D. Nagyon félek meg parázok, ma megnéztük a helyet, tök jó helyen van, könnyen odatalálok. Csak félek, hogy mi fog rám várni. Egyszerű csomagolás munka lesz. Egy ideje nem dolgoztam semmit, itthon voltam, lazítottam csak most félek, hogy nehezen fogok belelendülni a munkás napokba, a reggeli korán kelésekbe, a beilleszkedésbe, rendesen csinálni a munkát, kirúgástól is félek bár sosem rugtak ki eddig csak én mentem el. Próbáltam a napokban lenyugtatni magam, de még kicsit parázok :D. Nektek milyen volt az interjús meg az első napotok? Mennyire féltetek? Hogy nyugtassam le magam? Kicsit félénk típus vagyok ezért is félek az ilyen helyzetektől. 20 éves lány vagyok. :)



2021. jan. 27. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Izgulni normális. Nézz valami filmet, sorozatot amivel el tudod terelni a figyelmed.
2021. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy izgul az ember. :) A túlparázást úgy lehet elkerülni, hogy kicsit gondolatban eltávolítod magad munkahelytől, szóval nem, mint első napos alkalmazottként gondolsz magadra, aki meg akar felelni az új környezetének, hanem arra gondolsz, h pl. anyád lánya vagy, a barátod barátnője stb., szval, h van életed a munkán kívül és nem élet-halál kérdése lesz a holnapi nap. :)
2021. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na sikerült, remélhetőleg ma még felfog hívni hogy elintézte a papírokat, mindent elmagyarázott így már csak türelmesnek kell lennem :D...ami nehéz most.
2021. jan. 28. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!