Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet, hogy többet érez irántam?

Lehet, hogy többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Adott egy srác a munkahelyen.

Már régebb óta ott dolgozik, de még csak pár hónapja kezdtünk el beszélgetni.

Mindig köszönünk egymásnak, váltunk pár szót. Közösségi oldalon is ritkán, de szoktunk beszélgetni.


A helyzet az, hogy egy ideje elkezdtem kicsit többet érezni iránta. Hogy ő hogyan érez, igazából fogalmam sincs, lehet, hogy csak barátként tekint rám.

Nemrég megkérdezte, hogy van-e barátom, mondtam neki, hogy nincs, viszont nem kérdeztem rá, hogy esetleg miért érdekli.


Szerintetek lehet, hogy érdeklődik irántam, vagy csak szimplán barátként tekint rám?


A mostani "barátságunkat" (nem beszélünk tényleg olyan sokat, viszont heti 4-5 napot találkozunk munkahelyen), nem szeretném elrontani azzal, hogy esetleg rákérdezek nála, vagy elmondom neki, hogy mit érzek.



2021. jan. 31. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, vegyük át ezt az egészet:

1. Azt mondják az itteniek, hogy bejössz neki, ezért bepróbálkozol:

a) Összejöttök

b) Hoppon maradsz

2. Nem mond senki semmit, csak simán rákérdezel:

a) összejöttök

b) hoppon maradsz


A lehetőségek ugyanazok, szóval nincs mit veszítened. A rákérdezés mindig konkrétabb választ eredményez.

2021. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor puhatolózz. Vagy kérdezd meg, hogy pl nincs-e kedve egyik hétvégén összefutni sétálni vagy bármi, ha úgy van veszi a lapot, de ha nem akar többet akkor se lesz kínos.
2021. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!