Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új vezetőnek nem kéne kiállni...

Új vezetőnek nem kéne kiállni az emberei elé, köszönteni őket, és elmondani a terveit koncepcióját, vezetői tervezett változtatásait?

Figyelt kérdés

Mert az úgy elég karcsú hogy ment a régi főnök, jött az új , be se mutatkozott, semmi se , ő az új főnök, koncepció semmi, ül az irodában mint a vakond, ki se jön-hivatalosan be se lett mutatva senki által.

Nem alap és evidens elvárás lenne ez az emberei irányába? Azért nem bányamunkásokat vezet, szellemi állás.


2021. febr. 3. 14:38
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

"Azért kérdeztem, hogy még véletlenül se menjek oda dolgozni..."


Nem fogsz idejönni azt garantálom.

Bruttó 210 nettó 140 a bér.

Na? Ugye hogy nem.

2021. febr. 3. 16:36
 32/39 Micimacko67 ***** válasza:
85%

Elismerésem...

Legalább a számokat illetően konzekvens vagy...mindig 140 nettó mondasz...

Neked kell 2*2,5 órát tömegközlekedned ennyi pénzért?

Volt több erről szóló elmeszüleményed is....

2021. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem minden új embernek illene bemutatkoznia. Akár új főnök, akár új kolléga az illető. Saját példámból kiindulva, bár új főnököm sose lett, de új kollégám igen. Aki csak bevonult, be sem mutatkozott arról kiderült, hogy olyan is, nagyképű, én vagyok az aki stb. típusú. Aki pedig rendesen bemutatkozott, arról mindig kiderült, hogy értelmes és rendes. Ennyi. Legalábbis nálunk ez így volt. Emlékszem egyszer meg is mosolyogtam amikor az egyik kollégám ismerőse került hozzánk és küldte, hogy mutatkozzon be nekünk, mert nagyon rosszul fogunk nézni rá ha új ember lévén egy alap gesztust se mutat felénk. Félre értés ne essék, nem volt hiszti, csak szimplán levegőnek néztük azt, aki arra se vette a fáradságot, hogy bemutatkozzon.

Az új főnöködnél számíthatsz rá, hogy milyen ember ha így kezel titeket.

2021. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

", hogy milyen ember ha így kezel titeket.+"


Azt tudjuk milyen ember. egy nulla kvalitású ejtőernyős senki, akinek még egy szakmája diplomája sincs, és kinek a kije alapon került a székébe-ahogy az a mutyi bocsánat állami szférában megszokott.

Tiszta a képlet mint a nap.

egy ócska tróger akit egyébként portásnak se vennének fel.

2021. febr. 3. 17:01
 35/39 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos a legtöbb főnök ilyen. Az enyém is ilyen volt. Kollégáimmal azon röhögtünk, hogy a főnök jött oda hozzánk, hogy mutassuk meg mit kell csinálnia mert ő nem tudta, nem értett hozzá. Én azóta ott is hagytam azt a munkahelyet, mert nem tudtam elviselni amit művel. Sajnos az ő munkája minket is minősített és ez nálatok is így lesz. Majd elkezd okoskodni és hiába magyaráztok észérvekkel, nem fogja elhinni csak a saját igazát.
2021. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
77%
Gálavacsorát ne adjon rögtön?
2021. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
49%

"Gálavacsorát ne adjon rögtön?"


ne adjon el se fogadnám, tőle nem kell.

de egy sima BEMUTATKOZÁS ami még egy analfabéta segédmunkástól is elvárható, na abba tán nem törne bele a nyelve.

vagy a gerince. bár az nincs neki, így el se törhet.

2021. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
81%
37: Balu, elfelejtettél átjelentkezni abba a profilodba, amiből a kérdést feltetted.
2021. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Micimacko67 ***** válasza:
77%
Ne bántsátok szegény kérdezőt...szegébyebb lenne az életünk nélküle....
2021. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!