Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tőlem kérdezte a főnököm?

Miért tőlem kérdezte a főnököm?

Figyelt kérdés

Egy projekttel kapcsolatban kérdezett valamit, hogy ezt hogy szoktuk csinálni (új még itt, nem rég jött), mert xy-nak akarja kiadni, de nem tudja mit nyomtasson hozzá. Mondtam neki, ha úgyis xy csinálja, miért nem kérdezi meg tőle? Oldják meg akkor ők. Arra jó vagyok hogy megmondjam hogy kell csinálni, de másnak adja oda, hogy majd ő arassa le a babérokat? Segítenem kellett volna? Ti mit tettetek volna?

L/24


2021. febr. 4. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltal segitokesz. Ezt nem fogja elfelejteni es veled sem fog az lenni. Egy munkahely nem a gyulolkodesrol kell szoljon. Ezek utan hogy szamitasz te is barmilyen segitsegre foleg 24 evesen? Aztan csodalkozol, ha nem neznek rad jo szemmel.
2021. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Segítőkész lettem volna, ha nem nyögi be, hogy egyébként más kapja a feladatot. De te azért segíts... akkor oldják meg azzal, aki kapta.
2021. febr. 4. 09:20
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Tök jó válasz volt szerintem. Régebben én is mindenkinek segítettem, de amióta elzavarom azokat, akk csak plusz munkát akarnak adni úgy, hogy nekem semmi hasznom nincs belőle, sokkal nyugodtabb vagyok.
2021. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na ez az, én is hányszor segítettem, aztán pont azok szúrtak hátba! Megfogadtam, hogy ezentúl egy rajszöget nem teszek arrébb senkiért!
2021. febr. 4. 09:30
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Az sem jó...
2021. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert megbízott benned annyira, hogy elárulja neked, hogy mennyire inkompetens az adott témában... te lepasszoltad, legközelebb más témában sem neked fog bizalmat szavazni... sajnos a válaszokból is látszik, hogy jó sokan így gondolkodnak... és még csodálkoznak sokan, hogy nálunk nincs sok értelme a karrier szónak.
2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Árulja el annak, akivel megcsináltatja a munkát? Ja, hogy ő se tudja? Akkor adja olyannak, aki tudja, és megérdemli.
2021. febr. 4. 11:16
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

És ha majd a cég keres egy igazgatóhelyettest pl... akkor a főnök beleszólhat, hogy itt an xy, aki mindenben segítőkész, ismer es tud mindent a cégről... ugyanmár miért ne lehetne ő az új igazgató helyettes....


Jaaa hogy xy egy f@$z, önfejű, önző némber, aki szerint mindenki rohadjon meg ahol van... hát így xy semmit nem fog haladni az életben :D

2021. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért esett nehezedre szimplán válaszolni egy egyszerű kérdésre egy új embernek?

Raádásul a főnököd...

2021. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha a főnököddel vagy bunkó, akkor magad alatt vágod a fát.
2021. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!