Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez belefér még a "2 héten...

Ez belefér még a "2 héten belül visszajelzünk"-be?

Figyelt kérdés

Holnaphoz két hétre (csütörtök, 02.11) interjúztam egy cégnél, ahol szerintem nem teljestettem rosszul, és szimpatikusak voltunk egymásnak az interjúztatóval. Azt mondta, hogy 2 héten belül visszajeleznek, és bár technikailag holnap jár le a két hét, furcsállom, hogy ennyire kitöltik a két hetet.

Ez teljesen természetes így, simán jöhet ma/holnap pozitív visszajelzés, vagy inkább a nemleges válasz esetén töltik ki a kéthetes időt?



2021. febr. 10. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem annyit sem voltak hajlandók visszajelezni nemrég, hogy nem hívnak be interjúra. Rákérdeztem egy followup emailben, csak hogy ne reménykedjek feleslegesen, amire válaszban elkezdtek hebegni-habogni, hogy milyen sok a jelentkező, és folyik az interjúztatás, majd jeleznek, blabla. Mindezt ahelyett, hogy kapásból megírták volna, hogy bocs, mást választottunk, az önéletrajzod alapján úgy érezzük, hogy mást keresünk, bármi.

Én értem, hogy nem tudnak minden jelentkezőnek egyesével visszajelezni (habár azért egy köremailt igazán kiküldhetnének azoknak is, akiket nem hívnak be interjúra), de ha már külön rákérdezek, szerintem beleférne őszintének lenni...

2021. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én meg nem értem, hogy miért nem tudnak minden jelentkezőnek visszajelezni! Egy sablon e-mailt nagyon nehéz lehet elküldeni, főleg, ha alapból egy olyan felületen gyűjtik a CV-ket, ahol meg kell adni külön az e-mailt is. Ezek kifogások, az ember nullába vétele. Ha én veszem a fáradságot, hogy a Motivációs levele írok, igyekezve az adott pozícióra szabni, akkor talán 5mp-et én is visszakaphatok..
2021. febr. 15. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!