Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reális órabért ajánlottak nekem?

Reális órabért ajánlottak nekem?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, a helyzet az, hogy friss diplomásként (gazdmen) + 2 év szakmai gyakorlat után, elkezdtem állást keresni, be is hívtak egy helyre, ahol beszerzői pozícióba kerestek jelentkezőket, az elvárás középfokú végzettség, folyékony beszélt angol tudás, és magas szintű Excel ismeretek.


Az interjú is angolul zajlott, illetve az interjút megelőzte egy Excel teszt, majd lehetőséget kaptam arra, hogy már jövőhéten kezdjek, azonban amikor mondtam, hogy 200 ezer forint nettó bért szeretnék, szinte kiestek a székből, hogy ők csak nettó 168 ezer forintot tudnak erre a munkakörre szánni. (megyeszékhelyről van szó, ha ez számít valamit).


Én visszautasítottam az ajánlatot mert a 168 ezer forint nettó bért ennyi követelmény mellett kevésnek tartom, erre szinte letámadtak a szüleim, hogy el kellett volna fogadnom, mert Covid van, meg mert ők nem keresnek annyit, ezen természetesen össze is vesztünk.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy valóban egyből rá kellett volna erre az ajánlatra ugranom, vagy nekem van igazam?


Kiegészítés: jelenleg 24/48-as munkarendben dolgozok, mint biztonsági őr, szintén 1000-res órabérért, nyilván logikus lett volna elfogadnom, ha nincsen munkahelyem, hiszen a kevés pénz is több mint a semmi, viszont úgy gondoltam, ha biztonsági őrként is 1000 forintot adnak óránként, és még összetörnöm sem kell magam, akkor miért fogadnék el egy ugyan olyan órabért egy olyan munkakörre, ahol az elvárás és a felelősség is több.



2021. febr. 11. 10:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nemtom milyen nagy “tapasztalatok” kellenek a beszerzéséhez????


Nem egy kollegám a Zauditól jött át hozzánk.

Az egyik 8 évig mást sem csinált ott mint kis csavarokat szerzett be.

ERP ismeret kell hozzá és nyelvtudás slussz-passz.

Diploma csak szűrésre kell.

Itt újonnan kellett tanulniuk a cégen belüli folyamatokat.

4 hét sem kell a betanulashoz.


Ezt amit mi dolgozunk egy 11 éves is el tudná végezni.

2021. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na unalmas ez a rinyálás már a harmadik oldalon. Léptem innen. Cső!
2021. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én 8 általánossal pontosan 2x ennyit keresek. Első munkahelyemen is nettó 250 volt, tehát ezt nem is érdemes elvállalni.
2021. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó csak nem biztos, hogy Neki vannak ,,kapcsolatai" akik benyomják a tuti helyre....
2021. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Jó hát ebben igazad van, de ennyi elvárásért akkor is kevés.

23 voltam.

2021. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted hogy nem fogadtad el! Röhejes ennyit ajánlani. A szüleid azért keresnek kevesebbet mert nekik elég az is! Ne add fel! Tarts ki! Ne hallgass a sok hülyére! Nettó 350 alatt sehova.
2021. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!