Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért féltékeny valaki ilyen...

Miért féltékeny valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Házas nő miért lesz féltékeny ha előtte más nőkkel beszélgetek? Nincs köztünk semmi. Kontakt sem igazán. Sokszor észrevettem hogy néz. Ha beszélek más nővel néha mögénk áll és elég szigorúan néz. Kifigyeli hogy kikkel vagyok nagyon jóban és azokkal kezd nagyon barátkozni.

Kicsit zakkant vagy másról lehet szó? Azért kérdem így mert néha elég undok velem utána próbál újra kedves lenni. Fura nekem ez


2021. febr. 12. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha te vagy a férje érthető. Ha ő a főnököd és munkaidőben tereferélsz, akkor is.
2021. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem úgy jön le, hogy tetszel Neki.
2021. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Kontakt sincs igazán, de azért te még a nézését (meg a járását, trollolo) is monitorozod?

Nem ellentmondásos ez kicsit?

2021. febr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ellentmondásos. Elég feltűnő amit csinál ugyanis...
2021. febr. 12. 09:47
 5/10 A kérdező kommentje:
1#. Nem én vagyok a férje és nem a főnököm. Egyébként mindig ideges lesz ha más nőkkel beszélek. Néha volt hogy kirohant és bevágta az ajtót
2021. febr. 12. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekházasságot kötött és most rájött hogy nem kellett volna.
2021. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azaz kipróbálna engem?
2021. febr. 12. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolatban szerintem igen, valóságban nem biztos hogy megteheti de az érzései nem tőle függenek.
2021. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha őszinte akarok lenni magamhoz akkor nekem is jól esne vele valami
2021. febr. 12. 14:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként az érdekházasság szerintem helytálló mert sok mindent alátett az ura és kényelmes életet teremtett neki ahol anyagilag nem igazán kell semmibe beszállni otthon. Csak a házassága egy nulla ezt mesélte másoknak. Egy szexkapcsolat simán beleférne nálam
2021. febr. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!