Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi csínyek? Bövebben...

Munkahelyi csínyek? Bövebben lennt.

Figyelt kérdés
Van valaki munkahelyemen, nagyon arcos, flegma, es sokat kepzel magarol, parancsolgat is mindenkinek, de a fonok valagat fenyesre nyalja. Nem vagyok vele beszelo viszonyba de a minap ismet beszolt es osszeszolalkoztunk, es eldontottem hogy vita helyett inkabb megprobalok kisebb csinyeket elsutni rajta. Tudtok mondani parat?
2021. febr. 13. 22:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel ezt a kerdest, mert az illeto no. En ferfi vagyok, es hiaba kuldenem el a halal f*szara, nem akarom megtenni mert nem erzem ugy hogy egy sulycsoport vagyunk es nem akarom sajat magam szegyenbe tenni azzal hogy egy novel veszem fel a harcot. De ugyanakkor meg fogom neki mondani ovatosan amit gondolok, csak az idegtol bosszubol akartam csinyeket elsutni rajta, hogy ha mar nem harcolhatok vele, legalabb egessem le ha tudom.
2021. febr. 13. 23:41
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

" En ferfi vagyok"


Inkább gyerek.

Vagy gyerekes...

2021. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
azt hittem egy nyolc általánost végzett suttyó vagy. A barátnőm egy előre léptetés után volt egy vergődő kollégája. Nem ki szopta stb. Allergiás reakciója lett a paprikáspraytől. Jó vicc volt a hülyegyerek szerint. Remélem a zsaruk is ezt gondolják. Feljelentés után. Max la.bszok neki ket tréfásat.
2021. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

"wc-re kereckedeskor"


"es sokat kepzel magarol"


Nem csodálom, hogy nálad többre tartja magát.

2021. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%

Nezdj el udvarolni neki. Amikor mar intim viszonyba kerultetek,szakits vele. Ez altalaban kellemetlen szokott lenni. (Felteve,ha kulsoleg bejovos)


Harisnyajat tudod kiszakitani veletlenul.

Esetleg megkinalod egy kaveval,amibe hashajtot tettel.

2021. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14-es: a "wcre kereckedes" nem kerdes, hanem kijelentes. rosszul fogalmaztam. tudod, az AUTOMATIZALT picker stationoknel nem lehet otthagyni a stationt, mert van 8, es ha otthagyod mind a 8 meg all. Azert kell lecserelni azt akinek kinja van. Nem kotozkodni kell idejonni, hanem normalisan kell viselkedni.
2021. febr. 14. 00:27
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Amugy meg szerintem egyszeruen csak domina. Nem szemetsegnek szanja. Ne vedd magadra.

N

2021. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat mindenkinek, ezt a temat itt lezartnak tekintem mostantol. Kosz hogy idotszakitottatok hogy kisegitsetek. Jok legyetek!
2021. febr. 14. 00:36
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy koma aki benyalt a főnöknek és Őt meg is tartotta a cég, míg engem, elküldtek.


A csávóval azt csináltam, hogy bezártam a munkaterületére illetve a főnökének az öltöző szekrényének lakatját körbe tekertem ragasztószalaggal és átkötelegelőztem... e miatt lekéste a járatát, 2 órával később ért haza

2021. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!