Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történhetett a főnökömmel?

Mi történhetett a főnökömmel?

Figyelt kérdés
Eddig látszólag nem kedvelt a főnököm. Alig jött be hozzám, max egy héten egyszer, ha kellett valami, míg másokhoz minden reggel bement köszönni, megkérdezte minden rendben, és napközben is többször beszélgetett velük. Ma reggel viszont váratlanul bejött, kérdezte mi újság, mondtam neki kéne szabi mert orvoshoz megyek, és random elkezdett beszélni, hogy készüljek föl mert az egészségügy kész káosz most, neki is most kellett mennie, valami bélgyulladass volt, de egy sima vizsgálathoz teszt kellett, nincs ember stb, úgyhogy sok türelem kell majd. Nem tudtam hova tenni ezt a megnyilvánulását, én csak szabit kértem, azt is elég lett volna mondani, hogy oké. Miért változott most ekkorát, mikor máskor be se jön köszönni, csak ha kell valami? Nem tudtam hogy reagálni, nem vagyok hozzászokva hogy ilyen közvetlen velem.
2021. febr. 15. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
haldoklik vastagbél ráktól és így akar békével távozni mindenkihez próbál pár rendes szót intézni én is így vagyok
2021. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jó szándékból akart szólni hogy nem úgy van az hogy odamégy és ennyi hanem lesz cirkusz előtte,nehogy olyan könnyen menjen már.Felhúzta magát ezen és kijött belőle,ennyiről van csak szó.Nem csodálom hogy felhúzta magát,vicc ez
2021. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!