Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogi egyetem, egy elmaradott...

Jogi egyetem, egy elmaradott vizsga. Így milyen munkát tudnék vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Romániában jogot tanulok, utolsó évem de elmaradt egy vizsgám így már biztos nem államvizsgázhatok, tehát diplomám sem lesz ebben az évben.

Nagyon szerettem volna befejezni és elhelyezkedni kezdő ügyvédként se sajnos ez most nem lehetséges.

Mit gondoltok, hol helyezkedhetnék el ebben az esetben? Valami olyanra gondolok ami joggal kapcsolatos.

Köszönöm előre a válaszokat!


2021. febr. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
ügyvédbojtár? 🧐
2021. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Meki.
2021. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ott hogyan működik, de nem tudod felvenni vizsgakurzusba és tavaszi félévben vizsgázni, illetve államvizsgázni?
2021. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ügyvédbojtár csak ha van diplomám.

Meki nem, mert elvégeztem becsületesen 4 évet és 1 vizsga nem sikerült.

Csak jövő tanévben vehetem fel, ami azt jelenti, hogy jövő ilyenkor vizsgázhatok, és májusban államvizsgázhatok.

2021. febr. 17. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül zölddel értékeltem a #2 válaszolót, pedig a pirosra akartam nyomni!!!!!!!!!!!!
2021. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami gyakornoki pozícióba? Én bankokban is nézném, meg multiknál, ott szoktak gyakornoki programokat is indítani, akár protekcióval mini pénzért meg lehet próbálni. Vagy jogsegély szolgálatnál vagy állami szférában.
2021. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!