Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom, hogy folytassam-e...

Nem tudom, hogy folytassam-e a munkát az egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Előző félév BSc utolsó, kényelmesen tudtam dolgozni egyetem mellett. Most azonban MSc első félévében megint sok és nem könnyű tárgyam lett.

Csak az előadások nézésére 22 óra menne el. Ezen belül még szinte minden tárgyból van házi feladat. Projekttárgyra szintén heti 3-4 órát rá kéne fordítani. Az egyetlen konzulens ott is aki vállalt nagyon szigorú, és folyamatosan félek tőle. Így ez 30 óra alsó hangon, és még ZH-król nem is beszéltünk. Emellett legalább 20 órát kéne dolgozni. Így minden nap 8-tól 6-ig tanulnék vagy dolgoznék, és akkor még nem jutott idő kajálni, főzni, edzeni, barátnővel találkozni, vagy esetleg hazamenni. Van 700k-m félrerakva, így a pénz nem lenne annyira probléma, de így nem kapnék fizuemelést sem és a 130k azért csak 130k. Meg van bennem egyfajta bizonyítási vágy is, hogy meg tudom csinálni, de mindenre biztos nem lesz időm. Úgy érzem, az edzés látná karát, amiatt meg folyamat szarul érezném magam a testemben. Itt őrlődök, egyik pillanatban úgy vagyok hogy menni fog, aztán meg lemondanám a munkát félév végéig, ti mit mondanátok?



2021. febr. 17. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha magamat nézem, és lenne képességem visszaforgatni az idő kerekét...

Akkor leszarnák mindent, és csak a tanulással foglalkoznék+ami nagyon fontos például a barátnőmmel.



Az edzés is fontos szerintem azt se hagyd abba (ha lehetséges).


Nem tudom mennyire támogatnak a szüleid anyagilag, mert itt az a mérvadó sajnos szerintem...az dönti el helyetted is hogy mire van kapacitásod!

2021. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!