Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire utálhat ez a kolléga?

Mennyire utálhat ez a kolléga?

Figyelt kérdés

Azt mondta, ha egy hajón lennénk és egy vízben fulldokolnék, ő nem állna az útjába senkinek aki segíteni akarna, de nem is segítene, hanem inná tovább a koktélját és napozna.

Most ez jót jelent vagy rosszat? Azt jelenti nagyon utál?

L/24


2021. febr. 18. 10:36
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Szerintem mától rá se nézz ha nem muszáj, ilyennel, aki felnőtt ember létére, ennyi esze van meg tartása, hogy ilyet mond neked, nem is kell foglakoznod vele.
2021. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichopata marha.
2021. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, vmiért pikkel rád, ha nem zavarja a halálod.
2021. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem róla szól. Aki ilyet érez abban valami nagy elcseszettség van.


Én is igyekeznék kizárni a világomból. De nem is venném fel amit mond, szóval nem agyalnék rajta, hanem egy párhuzamos térbe tenném magam.Persze ha lehetséges elkerülni.


Amúgy a segítségnyújtás elmulasztása sok helyzetben bűncselekmény. nem egy ilyen ártatlan dolog, ahogy ő megfogalmazza.


De ha nem akarjuk dramatizálni, ez annyit jelent amit mondott, hogy nem fog ártani neked, de leszarja mi van veled. Szóval tedd te is ezt, ne is árts neki, de ne is foglalkozz vele.

2021. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!