Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A cégek mennyire használják...

A cégek mennyire használják ki a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Iszonyat emberszűrés, minimálbért se akarjuk megadni, ha nem leszel a szopógépem van helyetted 10 ezer másik?

2021. febr. 19. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mily meglepő, hogy munkát általában a munkanélküli keres....

:D

2021. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jól írtad 100% ha nem vagy szopogép szivtad. Szerencsére én cseden vagyok most
2021. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Maximálisan kihasználják, amennyire csak lehet.
2021. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért remélem jó néhány cég csődbe is megy a jelenlegi helyzet miatt. Meg is érdemlik
2021. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menjenek is csődbe. Óriási változásra lenne szükség. Az alulfizetett rabszolgamunkának is,egyszer vége kell legyen!
2021. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

8

Kicsicsillag,az a telefon várhat,mert az 5 éves gyerek már nyomkodja,a 10 évesnek már a legújabb iphone ott a kezébe,és 3-ból 1-nek lehetne gyerekkora is...Azért mert ők is piacra dobják magukat,még mindig mi termelünk nekik,illetve hát én csak termeltem,5-ös vagyok. És nem kéne úgy bánni velünk,mint egy rakás xrral,ha azt akarják,hogy mi szorgalmasan nyaljuk a valamit,ami ott izzad,és lankad a két vagy csontvékony,vagy fél tonnás lábaik között.

2021. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!