Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldjam a munkahelyi...

Hogyan oldjam a munkahelyi szorongást?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok bent a munkahelyen akkor nem érzek ilyet de amint megjelenik a főnököm vagy a kollégák akkor elkezdem érezni és nem tudom miért. Nagyjából a magam ura vagyok bent, nem cseszeget senki. A kapcsolatunk se rossz a főnökkel és kollégákkal sem, ezért nem is értem az egészet.


Alaptalan a dolog. Így hogyan oldhatnám ha az okat se tudom?


2021. febr. 23. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichológushoz menj el, hátha tud benne segíteni. Ismerem amúgy én is ideges vagyok, de nálam ez akkor van, ha úgy érzem, hogy tehettem volna többet is, amúgy nincs...
2021. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy nagy társasági ember szerintem és ez lehet a feszültség okozója.Introvertált személyiségű lehetsz és ez az oka.Nincs veled semmi baj.Én is hasonló vagyok és csak barátokkal tudok feloldódni
2021. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félsz az autoritér személyektöl.

Ugyanakkor a félelmed gátol a feloldódásban.


Azért vagy ilyen, mert nem önnönmagad adod, hanem vm. sablonnak szeretnél megfelelni.

2021. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!