Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan, hol tudnám használni...

Hogyan, hol tudnám használni az angolt?

Figyelt kérdés

- a családom és a barátaim között nincsen olyan, aki beszél angolul

- vidéken élek, errefelé nincsenek külföldiek és nincsen olyan munkalehetőség, ahová kellene nyelvtudás

- nincsen lehetőségem kimenni külföldre csak úgy, vagy dolgozni, tanulni

- nincsen lehetőségem elköltözni

- neten próbálkoztam, de egyelőre nem vált be (tandem, interpals, discord, tinder)


Ezen kívül nekem más nem nagyon jut eszembe, ti tudtok még valami tippet adni?


2021. febr. 23. 10:14
1 2 3
 1/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Online munka? Magyar cég, angol felületét angolul adminisztrálni?

Azért vidéken is van élet, pedig én nagyon a vadvidéken éltem anno :D

2021. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Mivel neked nincs rá szükséged, ezért nincs motivációd..
2021. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
42%
#2-es. Ha rendes megélhetést szeretne, akkor jó ha tud angolul. Nem feltétlenül csak akkor ha külföldre megy (bár én minél előbb elakarok menni Magyarországról, amig nem lesz normális megélhetés).
2021. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
#3-as: nem az volt a kérdés, hogy jó-e ha tud..
2021. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

1-es Én eddig nem találtam semmi ilyesmit. Tudsz esetleg olyan oldalt ajánlani, ahol érdemes körülnézni?

2-es Ezt nem értem. Mihez nincsen motivációm? Pont azzal van a bajom, hogy hiába tanultam és tanulok angolul, soha nem tudtam használni semmire sem.

2021. febr. 23. 10:44
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Pont az a lényeg, hogy nem használod, mert nincs mire..
2021. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6-os Igen, de szeretném használni. Szeretek nyelvet tanulni és én fontosnak is tartanám a nyelvtudást, de közben nem tudom használni semmire sem és ebből már elegem van. Németből van egy középfokú nyelvvizsgám, de már egy szót sem tudok németül és teljesen elfelejtettem a nyelvet, mert azt sem tudtam használni semmire sem. Angolból felsőfokúm van és nem szeretnék vele ugyanígy járni. Valamint tanulok egy harmadik nyelvet is, és azt sem szeretném csak sutba dobni.
2021. febr. 23. 10:51
 8/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
30%
Mert aki fordító, az csak egy 13.kerületi xaros panelben élhet, vagy mi a franc? :D
2021. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Ebből is látszik, hogy totál felesleges az idegen nyelvet nyomatni, mert akinek nincs rá szüksége, az úgysem tudja használni és elfelejti! Akinek kell, az tudja.
2021. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
48%

Soha semmit nem fölös megtanulni, bármilyne tudás, készség amit megszerez az ember, az nem fölös. Sose tudni mikor jön jókor, vagy csak random, hobbiként mit élvez az ember.

Ergo, én se tanuljak meg festegetni, csak mert úgyse fogok tudni eladni soha egy képet se?

Aki ilyet mond, az jó nagy vödös butaság lehet :D

2021. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!