Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliként válogatnál...

Munkanélküliként válogatnál míg olyat találsz ami megfelelne neked?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok munka nélkül és nagyon kevesen hívnak munka miatt.

Direkt olyanokra jelentkeztek amik úgy tetszenek és szívesen csinálnám is, meg nézve a műszakokat nekem az egy műszak lenne ideális.

Ma befutott egy olyan munka ahova hívtak ma interjúra de nagyon nem áll közel hozzám, sőt közel lenne közlekedésileg de nem szeretném azt csinálni, erre régen jelentkeztem.

Jelentkezek persze sok helyre, várom a szerencsét, de megérné egy olyan munkahelyre menni aztán hátha felvesznek ahol nem szívesen dolgozol?

Még türelmes a család, kisegít mindenben szóval egy kis ideig még tudnék keresgélni munkák miatt.

De ez a munka nagyon távol áll tőlem, hiába lenne nagyon közel hozzám de a munka egyszerűen nem nekem való.

Voltatok már ezzel így, hogy lemondtatok egy megbeszélt interjút és inkább kerestetek tovább?

Nagyon megfontolom, mert közlekedésileg tényleg jó de olyan a munka, hogy nem az én világom sajnos.

Mennyire leszek emiatt bunkó, hogy lemondom az interjút és keresek másik hozzám illő munkát?

Kicsit lehet bűntudatom lenne, mert lemondtam meg amiatt is hogy közeli munkahely de nagyon olyan munka hogy inkább még keresek és kibírom mint azt csináljam.



2021. márc. 3. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, mik vannak. Házaló munkát nem vállalnék.
2021. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez meg csak a pénz függvénye. ha nem vagyok rászorulva, hogy azonnal munkába álljak, akkor kicsit válogatok. nyilván nem jelenti azt, hogy csak a tökéletes munkát használnám ki, de nem mennék el kényszerből az első szembejövő helyre, csak azért, hogy legyen valami.
2021. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.nem vagyok igazából.

tartalék pénzem azért van még bőven.

de azért olyan helyre szeretnék menni ahol szeretnék is dolgozni.

2021. márc. 3. 13:05
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján én a közelség miatt vállalnám el,ez nagyon nagy kincs,covid nélkül is.
2021. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14.találtam végül egy másik helyet ahova szeretnék menni :)

ma hívtak.

2021. márc. 3. 15:52
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Tavaly tavasszal nekem sem volt állásom kb. 4-5 hónapig. Az elején csak olyan állásokat pályáztam meg, amik nagyon-nagyon szimpatikusak voltak (irodai munkák). Aztán ahogy telt az idő, úgy adtam lejjebb az igényeimből és jelentkeztem olyan pozíciókra is, amik nem feltétlenül illeszkedtek az elképzeléseimhez, de -ahogy az 1. hozzászóló is írta- a legrosszabb meló is jobb a semminél - manapság ez pedig különösen igaz. Dolgozni kell, a semmiből nem lesz pénz (na jó, lehet valakinek igen :D ).

Természetesen nem adtam fel, hogy megtaláljam a nekem megfelelő munkát, továbbra is lelkesen keresgélek, sok angol nyelvű videót nézek, vagy szakmai cikkeket olvasok, hogy képezzem magam. Tudom, hogy egyszer sikerülni fog. Addig meg van biztos bevételem mellette.

Sok sikert és kitartást mindenkinek! :)

Remélem,a kérdezőnek is összejött azóta.

2021. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!