Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok 3 műszakot ha...

Vállalnátok 3 műszakot ha olyan lenne a munka amilyet szerettek?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje nincs állásom és alig hívnak állások.

Interjúkra elmegyek de utána szokásos köszönjök de majd értesítünk van.

Találtam egy munkát ami közel van és jó útvonala van sőt a munka is könnyű és olyan amit szívesen csinálok.

Sőt itt voltam is egyszer de nem vettek fel akkor valamiért lehet mert csak 1 műszakot vállaltam volna, de hátha most azért is hívnak mert kell nekik munkás meg talán elfejtettek azóta :D.

Csak egy gond van 3 műszak, legtöbb az 2 műszak volt amit dolgoztam és az is kicsit nehéz volt de meg tudtam szokni.

3 műszakos lenne de a család nagyon ellenzi, mert szerintük inkább várjak még kicsit, az ő napirendüket is felborítaná, de nekem nem lenne gond annyira de kicsit félek tőle.

Könnyű munkáról van szó igaz álló de régóta állómunkákat csinálok szóval ez nem lesz gond.

Mennyire megterhelő a 3 műszak?

viszont mindenképp elfogadom ha felvesznek ha törik ha szakad, mert kell a pénz csak nem tudom mennyire megterhelő és mennyire lehet hozzá szokni.

A 3 műszakon az segít, hogy közel van és nem kell százszor átszállni, meg könnyű fizikai munkáról van szó és olyan amit én is csinálnék.

Ti vállalnátok 3 műszakot ha nem találtok munkát és közel van?

23L



2021. márc. 9. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
A család alatt mit értesz?
2021. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1.Anyám meg nagyim de miért fontos?

Igazából megkérdeztem őket és most érdekes úgy vannak, hogy azt csinálok amit akarok :D..

2021. márc. 9. 16:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első úgy értette, hogy van-e gyereked. Ami egyébként ilyen helyzetben tényleg nem mindegy. A helyedben amúgy elvállalnám, hiszen a munka tetszik, más lehetőséged meg nincs, ahogy írod. Aztán majd meglátod, mennyire bírod. Nem kell onnan nyugdíjba menned! Ha nem tetszik, nyugodtan kereshetsz mellette mást.
2021. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menj és dolgozzál.
2021. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3.ja vagy úgy.

Nincsen, egyedül vagyok amúgy.

Még ma meg holnap alszok rá szerintem és elmegyek azért interjúra meg csoda lenne ha felvennének most tényleg úgy vagyok hogy simán csak lenne legalább már kis pénzem.

Sajnos nincs jelenleg más lehetőségem, annyi állásra jelentkeztem de hívnak is de mind nagyon messze van, kiesik időből, meg nem is jeleztek vissza igazán. Szóval most ez van mind egyetlen lehetőség ha sikerülne.

2021. márc. 9. 16:13
 6/21 anonim ***** válasza:

23 évesen nyilván azt csinálsz, amit akarsz.

Ha kell a pénz, hát vállald el, de hidd el, nagyon nem egészséges. Alvászavarok, krónikus fáradtság és emésztési problémák kialakulásához nagyban hozzájárul. A helyedben maximum annyi időre terveznék ezzel, amíg nincs valami jobb.

Én a fix reggel 6-ot is nehezen szoktam meg, de hát kellett nekem olyan területet választani a szakmámon belül, amilyet :D

Hetenként átállni 12 órával nagyon kemény, hidd el.

2021. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon-nagyon nagy szarban kéne lennünk ahhoz, hogy 3 műszakot vállaljak, igaz, nekem 3 kisiskolás gyerekem van. De a férjemnek se lenne benne az első 20 lehetőségben.

Nagyon egészségtelen, és rosszat tesz a családi életnek.

2021. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6-Nekem sincs jobb a szakmámban, ami lett volna az sajnos rohadt messze van és nem értme volna be időbens sehogy sajna ennél viszont nem kellene ezen aggódnom, mert tényleg közel van és közleekdésileg is olyan az útja amit ismerek és szeretek is.

7-hát most abban vagyok.

régóta keresek állást és már bármit elvállalnék szeirntem nem mondom hogy itt leszek évekig de leaglább már százezrem lenne már.

Meg már alapból tartozok nekik és kiszeretném fizetni hogy ne legyen már adóságom és rossz a munkanélküliség.

2021. márc. 9. 16:24
 9/21 anonim ***** válasza:

8: nekem nem nincs más, hanem ez jobban tetszik, ezért jöttem ide a korai kezdés és bejárás ellenére.

Ilyen anyagi helyzetben nyilván jobb a 3 műszak, mint a semmi, az tény. Úgyis látni fogod majd, mennyire bírod. Az ilyen helyeken nagy a fluktuáció, szóval jó eséllyel a munkaadó sem úgy számol, hogy te ott fogsz megöregedni...

2021. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, igen, 6-os voltam.
2021. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!