Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy a munkahelyem...

Mit tegyek, hogy a munkahelyemen leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

A cégnél dolgozik egy nő tanácsadóként, de a munkámmal kapcsolatban nagyon kritikus. Volt már mikor szünetben hallottam, hogy hazudott rólam, de olyan is volt, mikor a munkámról beszélt. Én kedves vagyok vele is, emellett a munkámmal kapcsolatban tevékenykedem.Viszont, én segítsek mindenhol, aztán hallgatom, hogy egy kolléga mondja, hogy 2-en építette fel az egész osztályt mással. Tehát, ha én

dolgozok, a munkámnak nincs látszata. Én már belefáradtam abba, hogy mindig igazolni kell, hogy mit csinál az ember, ha nem tetszik az, hogy valaki dolgozik, akkor ott nem a dolgozóval van a baj. Mit csináljak a témával kapcsolatban? 23/F


2021. márc. 12. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit hazudott rólad?
2021. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én több mint 1évig csak azt hallgattam hogy kibeszéltek...pedig tudtam hogy kitünően dolgozom,és aki már ott dolgozik több éve attól is jobb vagyok! De mikor belefáradtam minden kijött belőlem amit lenyeltem. Állj ki az igazságodért és aki úgy érzed leakar nyomni és kibeszél menj oda hozzá és kérdezd meg mi a probléma🤔 légy kicsit bunkó és változz velük szemben meg. Ne jó pofiskodj azzal aki szar! KITARTÁST🙂
2021. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen tipusu ceg ez?

Mi a munkad? Nincs eleg konkretum az otleteleshez,h csinald ki a tanacsado not.

2021. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden hol vannak ilyenek, ne foglalkozz vele. Ha szemmel látható eredménye van a munkádnak, akkor meg főleg. Magadnak felelj meg elsősorban, h te igen is jól dolgozol. Az ilyen baccatlanribiket meg engedd el :) vagy elégítsd ki :D
2021. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem való neked munkahely vagy ha igen, akkor szereted az ilyen szitukat. Én nem szerettem, hogy mindig ez ment, ezért magam dolgozom magamnak. Ide biztos nem jön tanácsadó és nem kell azon vitázni ki építette fel a céget:)
2021. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fsms ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Ha tisztességesen dolgozol, becsületesen viselkedsz, egy idő után a többieknek fel fog tűnni , hogy mi a valóság, és elszigetelődnek.

2021. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!