Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 20-30 èves korosztàly! Èr...

20-30 èves korosztàly! Èr titeket hàtrànyos megkülönböztetès a korotok miatt?

Figyelt kérdés

Pl nálam rendszeressen felhozzák amikor szabadsàgra akarok menni, hogy mègis mi dolgom ès problèmàm lenne huszonèvesen mikor se gyerekem se senkim,a màsik hogy èn ugyan nem lehetek fàradt, ezt rendszeressen megkapom.


Nektek is van hasonlò problèmàtok a munkahelyen? Pl az idősebb kollègàkkal,vezetősèggel?



2021. márc. 20. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Az eddigi munkahelyeimen állandó feszkó volt a gyerekesek és a gyerektelenek között, de ez nem életkor függvénye volt. Én megértem, hogy iskolai szünetekben meg kell oldaniuk a gyerekelhelyezést, de azért az sem tisztességes, hogy gyerek nélkül az ember 10 évig ne tudjon június és augusztus között elmenni két hét szabadságra (főleg úgy, hogy a családalapítás magánügy). Hasonló cirkusz volt a "ki ugorjon be a szabadnapjáról" és a "ki túlórázzon" problémakörben is. Azóta máshol dolgozom, és nyugtom van.
2021. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, nàlam is a gyerekesek előnyben a fiatal , pàr ès gyerek nèlküli egy senki. Csak nem tudom honnan veszik hogy egy fiatalnak semmi problèmàja /dolga nincs az èltben. Mindig a hàttèrbe vagyunk szoritva.pedig a fiatal ugyanùgy küzd nagyon sok mindennel főleg 20-30 èv között, de az idősebbek sajnos elfelejtik hogy a vilàg megvàltozott ès baromi nehèz ma màr egy fiatalnak legyen az pàrkeresès, anyagi dolgok ..
2021. márc. 20. 17:47
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nyár elején mindig nagy feszültség, meg veszekedés megy, hogy ki mikor megy szabadságra, én egyszerűen kivonom ez alól magam és beteget jelentek amikor kell és utólag beírják szabadságnak.
2021. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, a korom miatt vannak problémák. A cégnél sok az idős és rendszeresen megkapom a mitől vagyok fáradt kérdést.

Valahogy nem megy a fejükbe, hogy a munkán kívül nekem van életem.

Jelenleg a vírus miatt nem nagyon ugrálok, de jövőre dobbantok.

2021. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk nyár elején mindig nagy feszültség, meg veszekedés megy, hogy ki mikor megy szabadságra, én egyszerűen kivonom ez alól magam és beteget jelentek amikor kell és utólag beírják szabadságnak.
2021. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Ismerős ez a helyzet meló helyen mindig ez volt nálam is, ja és persze hogy miért nincs gyerekem vagy esetleg miért nincs barátnőm..ILYEN FIATALON, közben annyi gondom van hogy azt sem tudom hol vagyok nem hogy ilyeneken gondolkodjak, de én vagyok a f.z mert nincs ez meg az holott már kéne.

Teljesen megértelek!

2021. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Sosem. Éppen az ellenkezője: mindig tiszteltek az idősebbek, de természetesen én is tiszteltem őket. Nagyon jól el tudok velük beszélgetni, én is jártas vagyok minden témakörben (kivéve történelem, irodalom).
2021. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Persze. Ossza az észt az idősebbje, hogy nekik már mije volt, az én koromban. Én meg kb magasról lesz***om őket.
2021. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6-os


Igen ezt is megkapom , hogy 27 èvesen mièrt nincs baràtom. De azt is megkaptam màr hogy remélik nem szülök egy jò ideig (azt köszi)


Azt hiszik hazamegyek ès semmi dolgom, pedig nekem ugyanùgy kell takarìtani,bevàsàrolni,.főzni ilyenek. De ezek mellett tanulok is de semmi dolgom. Nagyon rossz érzès. Ès vicc hogy fèlve kell szabira menni ès megindokolni..

2021. márc. 20. 17:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a saját családom kötött folyton belém, hogy 35 évesen egy szem gyerekkel mégis miért vagyok fáradt. XD Bezzeg ők mindent bírtak anno, nem voltak fáradtak stb. Ja, persze... el is küldtem egyszer őket jó alaposan a fenébe, azóta nem mondják. :D Munkahelyeken hála égnek sosem volt konfliktusom ilyen miatt, se fiatalon, se családosan.
2021. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!