Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 20-30 èves korosztàly! Èr...

20-30 èves korosztàly! Èr titeket hàtrànyos megkülönböztetès a korotok miatt?

Figyelt kérdés

Pl nálam rendszeressen felhozzák amikor szabadsàgra akarok menni, hogy mègis mi dolgom ès problèmàm lenne huszonèvesen mikor se gyerekem se senkim,a màsik hogy èn ugyan nem lehetek fàradt, ezt rendszeressen megkapom.


Nektek is van hasonlò problèmàtok a munkahelyen? Pl az idősebb kollègàkkal,vezetősèggel?



2021. márc. 20. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

25N vagyok


Folyamatosan azt kapom,hogy te vagy itt a legfiatalabb neked kell többet dolgozni,kérdezem én mégis miért? Ha ugyan az a munkakör neki is ugyan annyi mint nekem és ahelyett,hogy csapatmunka lenne minden rám hárítanának


Neked nincs gyereked,neked nem számít


Nekem unokám van én megyek nyáron szabira


Miért vagy fáradt 25 évesen,mi lesz veled 40-50 évesen

Neked nem szabad fáradtnak lenni, bírnod kell.


Hogy merem megtenni,hogy én fél óra helyett 45 percre megyek el enni, többi kolléga cigi,kv beszélgetés, fél óra kaja,simán összejön 1.1-5 óra csak ezekre

Hát simán ráhuzok a kaja szünetemre ha ők bármikor kijárhatnak cigire 5-10 percekre

2021. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es


Minden amit leìrtàl îgy van sajnos. Ès èn vagyok az akire mindig lehet szàmìtani, bàrmit csinal a fiatal nem jò, nem tudsz megfelelni. Egyszerűen nem fogom fel a fiatal mièrt nem lehet fàradt?!! Tàn mi robotok vagyunk?


Lehet nekem is rossz napom, fàjhat ez az de nem nekem mèg fàjdalmaim sem lehetnek :D mert egyből azzal jön mit szòljon ő 63 èvessen, ùgy hogy èn màr inkàbb semmit sem mondom mert nem kèpessek együttérezni. Borzasztò.

2021. márc. 20. 18:42
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is néha hallgathatom hogy bezzeg mikor ők voltak huszonévesek, napi 20 órát dolgoztak, utána még maszekoltak, majd elmentek dugni, volt hogy egy hétig nem aludtak. Illetve, de jó is volt a sorkatonaság, vissza kéne hozni. Bár minden szar volt, de mégis jó volt.

A másik kedvencem, amikor olyan helyre kell mennem javítani, ahol még nem voltam és az idősebbek ott okoskodnak hogy miért úgy csinálom, miért azt cserélem, miért engem küldtek... Közben azért hívtak ki, mert előtte két napig kókànyoltak hiábavalóan.

2021. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A sok tudatlan, buta suttyó paraszt azt hiszi jobban tudja a dolgokat, mert idősebbek. Nevetségesek. Semmi utána járás, semmi kritikus gondolkodás, de egó az egekben.
2021. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!