Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy nagyon zárkózott, introvertált, szociális fóbiával rendelkező harminc körüli férfinak?

Figyelt kérdés

Aki igazából maga sem tudja, mivel szeretne foglalkozni, de megelégedne kevesebb pénzzel is (egy nettó 150 már királyi lenne). A munka ne legyen megerőltető, és felelősség se legyen sok.

A legjobb lenne valami otthoni munka, de NEM MLM, és hasonló reklámozós, meg ilyen dolgok.


Szóbeli kommunikációban nagyon rossz vagyok, írásban viszont sokkal jobb.


2021. márc. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Erdész, halőr
2021. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanulni már nem szeretnék többet, van egy pénzügyi ügyintézői szakmám még régről, ami nem különösebben érdekel, de nem zárnám ki végülis, hogy ebben helyezkedjek el.
2021. márc. 21. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Facebookon vannak kifejezetten remote munkát hirdető csoportok: freelancer csoport, stb. Nézni kell az ajánlatokat.

Nem árt, ha online tanfolyamokon képzed magad - marketingben, virtuális asszisztensi feladatokban stb. Az önképzés egyben az önértékelésben is segít - és így több esélyed van munkát kapni, ha már értesz különböző dolgokhoz, tudsz önállóan dolgozni.


Kitartás - be lehet rendezni egy kényelmes életet ilyen beállítottsággal is. Igaz én kicsit korábban kezdtem, kb 7 éve keresem az ilyen lehetőségeket és tanulok különböző dolgokat a neten - főleg angol anyagokból. (Most leszek 30, nagyon introvertált és kigyógyult szociofóbiás emberke vagyok - a társaság még mindig kifáraszt sajnos és nagyon rosszul viseltem, ha heti 5 nap fixen emberek közé kellett járnom még iskola és egyetem miatt.)

Régen én is azt vártam, hogy majd készen beülök egy állásba és ott jól elleszek. Nem igazán működik a stratégia. Felelősséget kell vállalni magadért, ha így szeretnél elhelyezkedni - itthon sajnos a legtöbb munkáltató nem támogatja azt, hogy otthon üljön az a dolgozó, akit ő fizet. A nyugis kis erdész, stb állásokhoz pedig a képzésen túl hátszél is kell. Sajnos a nem megerőltető-felelősségmentes munka nem létezik, ha csak nem ültet be valamilyen pozícióba egy rokonod...

2021. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen magányos, remete melók, de ezek nem fizetnek jól és nem is biztosak (meg az ilyen embereket annyira nem szeretik)
2021. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mihez értesz?
2021. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr - éjszakai műszakban.
2021. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4: Mit értesz magányos, remete melók alatt?
2021. márc. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!