Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folyamatosan elmegy a motiváci...

Folyamatosan elmegy a motivációm, mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy rossz lesz az étkezésem, mert nem tudom hogy mit egyek, úgy is kevés lesz a fehérje, mást még nem akarok enni, ezért nem eszek...

Mivel nincs motivációm és tudom hogy úgyse lesz eredménye ezért edzeni sincs kedvem..

Elveszi a kedvemet az is hogy folyamatosan a makrókat kell számolnom, nem tudom hogy jól csinálom-e az egészet..

Tápkiegészítö és személyi edző nem jöhet szóba

Eredmény van egy kicsi de csak azért mert 3 hónapja kezdtem az egészet, és az elején mindenki nagyon fejlődik

Most màr kondiba kéne mennem a súlyok miatt de akkor még mindig szar az étrendem, abbahagyom ha tudom hogy nem lesz eredménye

Mit csináljak?


2020. jún. 13. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mentalitásbeli probléma, te magad tudsz ezen változtatni.

'Elveszi a kedvemet az is hogy folyamatosan a makrókat kell számolnom, nem tudom hogy jól csinálom-e az egészet..'

Senki nem mondta,hogy makrókat kell számolj, hobbi szinten teljesen felesleges ennyire komolyan venni.

2020. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor meg honnan tudom hogy mennyit eszek? Megjegyzem?
2020. jún. 13. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első hobbi szinten az mit takar?


Egyébként nekem az a motivációm , hogy nem akarok életem végéig gyengye szar 184 centis pálcika lenni és olyan testett akarok amit azért a strandon meg néznek a nők.

Nekem ez jó motiváció nemis adtam fel és nemis fogom:)

2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor meg honnan tudom hogy mennyit eszek? Megjegyzem? Megjegyeztehetd, de vannak eléggé jó applikációk amik jegyzik a kalóriákat.


Első hobbi szinten az mit takar? = nem versenyzel.

2020. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szóval, ha nem versenyzel, nem kell makrót számolni? Ezzel a hozzáállással, akár 30 gramm fehérjét is bevihetsz 90 kilós férfiként, aztán várhatod, hogy fejlődj.
2020. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja kezdte az egészet 😂
2020. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is full felesleges véresen komolyan venned. Kezdd el edzeni, csinálj, érezd jól magad, aztán az első fél egy évben elfejlődgetsz akkor is, ha csak eszel, amit megkívánsz, amikor megkívánod, meg hát a szervezet sem hülye ugye, mert azért éhesebb is leszel, meg bizonyos kajákat fogsz jobban kívánni, nem véletlen, nyilván. Aztán miután megszeretted az egészet, és további eredményeket szeretnél elérni - eddig a pontig már nem érzed nyomásnak/ stressznek az edzés és a többi velejárót - akkor lehet finomítani a kaján. De senkinek nem is ajánlom, hogy holnaptól 1 ről a kettőre legyen tökéletes mindene, mert bele fog csömörleni. Edzés után, illetve lefekvés előtt legyen minőségibb kajád lehetősek szerint, pl egy turmix edzés után, meg este is a normál kaja mellé, és ezzel azért (55-60g fehérje ez a két étkezés önmagában, a két kritikusabb idpontban) pont elehet lehet fejlődni, addig amíg vagy jobban magával ragad a sport, vagy elhagyod teljesen.
2020. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
A testépítés és a tudatos étrend, kéz a kézben jár, hobbi testépítőként sem kerülhated azt meg, hogy tudatosan étkezz. Persze, ez nem azt jelenti, hogy úgy kell edzened és étkezned, mint egy profinak, de kell a tudatosság. Itt vagyok pl, én. Ha nem számolom a kalóriákat, simán túleszem magam és elzsírosodok, vagy van, aki ennek az ellentéte, és ha nem számolja tudatosan, mennyit eszik a nap folyamán, nem viszi be a kellő kalőriát, és nem fog tömeg rámenni, és ugye a fehérjebevitel is simán kevesebb lehet így a kelleténél. Ha ezek nincsenek meg, értelmes eredményekre ne számíts. Az olyan gyúrós hülyeségeket meg, hogy perce pontosan kell enni, és gyakorlatilag életed se legyen a gyúrás mellett, felejtsül már el. A lényeg, hogy a nap végére stimmeljem a kaloria es a makrók. És persze, nem egyik napról a másikra kell erre sem atalni. Olyan ez, mint amikor zuhanyzol, ha melegrol, hirtelen atvaltasz hideg vizre, nagyon kellemetlen, de ha fokozatosan engeded hozza a hideget, máris elviselhetobb lesz.
2020. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!