Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más multinál is ilyen semmirev...

Más multinál is ilyen semmirevaló vezetők vannak?

Figyelt kérdés

Cégünk több mint 10 év után húzza le a rolót, de nem csodálom, mikor ilyen vezetőink vannak. Hiába megyek hozzá, és kérek segítséget, mert nem tudunk dolgozni, csak leráznak, hogy írjuk meg. Van erre egy papír amire fel lehet írni, és másnap reggel 9-kor megtárgyalják. Nem számít neki, hogy azonnal kellene intézkedni, és elég lenne a csoportvezetőknek egy levél. Mérnökeink hozáállása is hasonló, vacak mérési dokumentumokat csinálnak, és mikor kérjük őket, hogy javítsák, akkor nem tesznek semmit, sokmindent nekünk kell megoldani a gyártásban, mert ők le sem tolják a képüket. Az ember próbálna becsületesen dolgozni, de az ilyen hozáállás elveszi a kedvét.

Semmi gyakorlati tudásuk nincs, mindent csak elméleti síkon tudnak. Még most, hogy év végén bezárunk, akkor is pl töltsük a hülye táblájukat az óránkénti darabszámról, pedig semmi érteleme, és a kutya sem nézi.


2021. márc. 28. 20:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen, csak a céget úgy 5 éve vette meg egy kanadai autoipari multi, aki többszázmilliót ruházott be , nemcsak gépekre, hanem a csarnokra is, amit inkább felad, és elviszi a gyártást két másik országba, ahol egyébként nem is alumínium profilmegmunkálással foglalkoznak. Mindezt ilyen főnökök miatt, akik nem tudják segíteni, iránítani a gyártást. Ez miatt meg több mint 150 ember kerül az utcára, pedig olyan termékeket gyártottunk amivel hosszú ideig biztos munkahelye lett volna mindőnknek.
2021. márc. 28. 23:23
 12/24 anonim ***** válasza:
Részvétem az ilyen mentalitás miatt. Sajnálatos módon én is bekerültem egy hasonló mentalitású multi munkahelyre, bár nem magas beosztásba, hanem csupán alacsony beosztásba. Szóval sajnos egyenlőre ez jutott, de más nem igen. Bírd ki év végéig valahogy, a végkielégítésért csak megéri, szóval hajrá, szurkolok neked. Legalább neked tutira van okod ott maradni.
2021. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam ilyen multiban.a nagyfőnök egész nap a kapuban dohányzott. A munkaeszközökkel gondok voltak, a kisfőnökök nem dolgoztak csak neteztek. Le is húzták a rolót.
2021. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Általában középszerű szar emberek (a megfelelő papírokkal/végzettséggel). Kevés köztük a koponya.
2021. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
pont egy munkás akarja megmondani h milyen rossz a főnök meg a mérnök...:D ha több lenne a pénz akkor már nem is volna rossz igaz? egy jó munkás nem gondolkozik csak elvégzi a munkát amit a mérnök ad, ha ennél többet akarsz akkor meg végezz el egy egyetemet, egyébkénkt kuss :)
2021. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem csak munkások dolgoznak multiban..,diplomásoknak is vannak (rossz) főnökeik.
2021. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#15 Olvasd mar el párszor amit írtam, és kicsit értelmezd!

Azt írtam le,és nem csak én hanem mindenki, hogy eleve nem is segítik a munkánkat, pedig ez lenne a dolguk. Akkor ők mire veszik fel a fizetésüket? Meg lehet tanulni az elméletet az iskolapadban, de gyakorlati tudás meg sok esetben zéró. Ezért kapunk olyan mérési doksit, hogy egy negatív radiusztól akar egy furatot megméretni, mert arra nem képes, hogy megnézze a kész darabot, csak CAD rajzról összecsap valamit.

2021. márc. 30. 19:09
 18/24 anonim ***** válasza:
Valszeg arra kapta a diplomajat mert tudja h negativ radiuszu furat nem letezik... nem lehet h te nezted el?:D
2021. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 Nem negatív rádiuszú furatot írtam! Ismét nem megy a szövegértelmezés? 🤣
2021. márc. 30. 21:08
 20/24 anonim ***** válasza:
" egy negatív radiusztól akar egy furatot megméretni" ez mégis mit jelent akkor? hátha tanulok valamit...
2021. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!