Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tud meghalni az ilyen?

Miért nem tud meghalni az ilyen?

Figyelt kérdés

3 hónapja nincs munkám ( tudom lehet majd savazni az nem dolgozik aki nem akar... Nem bánom)

Nem kellek sehova. Betegség miatt fizikai munkára alkalmatlan vagyok.

Egyedül élek, családdal nem vagyok jóban, barátaim nincsenek.

Vőlegényem külföldön van.


Mindennap sírok órákat, este sírva fekszem van mikor sírva kelek.


Nem értem miért nem kellek sehova dolgozni. Próbáltam gyárakba is leadni úgy voltam vele legfeljebb ott döglök meg,de muszáj mennem dolgozni. Oda se vettek fel.


Azt érzem tettem valamit ezelőtt és most így büntet a sors.


Nem tudom páromhoz kitudok-e menni, mert az adott nyelvet nem tudom ( tudom ezt lehet tanulni) de mi van ha ott se lesz munkám? Fizikai munkák vannak nyelvnélkül,de azt nem fogom bírni akkor mi lesz? Talán az ottani egészségügy segíthet de mi van ha az se?


Úgy érzem nem szeret senki párom se, hiszem akkor hazajönne...


A saját családom se család... Anyával néha beszélek..nincs is hova hazamennem albina vannak egy szoba konyha ( egy szobában ketten bátyammal... Van mikor vki lemegyek a nyárikonyhába aludni) mama is sokat piszkál mikor mivel.


Nővérem nagyképű meg csak a pénzt kéri mindenkitől... Bezzeg hogy én most nem tudok adni levagyok szarva :(


Vagdostam magam múlthéten megakartam halni. Altatóra ittam 2 üveg bort de semmi :( anyósjelölt is piszkált mindennel.


Nem vagyok jó semmire sem :(



2021. febr. 25. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Te surgosen fordulj pszichiaterhez! (nem, nem pszichologus)
2021. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De miért menjek? Ő nem tud nekem munkát adni. Legalább munkám lenne,de az sincs.

Eddig is rossz volt, hogy nincs senkim

2021. febr. 25. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be az öngyűlöletet! Minden lehetőséget ragadj meg és sose add fel. Nehéz az életed, de valami miatt úgy kellett eddig élned, ahogy...Ne legyél áloptimista, hanem inkább reális magaddal szemben. Viszont kérlek legalább te ne rúgj magadba!


Az öngyilkosság nagyon nem pálya. :( Azt felejtsd el.

2021. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Még öngyilkos se tudok lenni, mert az se sikerült ehhez is nyomorult vagyok.


Ez nem magamba rugdosás ha belátom, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok.

2021. febr. 25. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Itt most mi a kerdes?
2021. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Én is az vagyok! Senki se hisz bennem. Csúnya vagyok, mentális beteg van a családban...

A többit inkább hagyjuk.

2021. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez csak sima önsajnáltatás. Amíg ezt a picsogást kiírtad ide, azalatt megtanulhattál volna 5 idegen szót. Ráadásul neked még vőlegényed is van, mit szóljon az, akinek még az sincs? Biztos nagyon boldog lenne, hogy ő húzza az igát odakint, te meg közben kinyírod magad nagy kínodban.
2021. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Semmi baj nincsen veled! Nem azért nem kapsz munkát, mert baj lenne veled, hanem a covid miatt katasztrófa, hogy mi megy itt, ez egy nagyon de nagyon kemény helyzet jelenleg sok ember számára sajnos.

Szerintem próbálj meg beszélni a vőlegényeddel, hogy tudna e segíteni, ha ott vagy vele.

2021. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze igen...


Biztos nagyon hiányzok neki ha nem akar hazajönni... Meg alig beszélünk.


Ezerszer jobb lányt kaphat nagy veszteség nem érné.


Igen nekem a picsogás az nagyon megy tudom

2021. febr. 25. 18:11
 10/11 A kérdező kommentje:

#6os!


Nekem szerintem nem is tudják...


Mindig csak az, hogy hülye vagy...az nem számít nekem mennyire fájnak a dolgok. Mennyire irigylem mikor a barátnők összeállnak fotózkodni... Én meg magamban beszélek itthon...


Igen lehet a vírus miatt, de akkor hogy élek meg? Sehogy.


Az se biztos kapok kint munkát aztán csak eltartatom nagy valagam

2021. febr. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!