Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok ilyen munkahelyen?

Maradnátok ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkodom egy hete. Az idei évben nagyon ellazsáltam a munkát, sosem voltam home officeban hatékony.


Erre bejelentik, hogy úgy ítélték meg, hogy a jó munkavégzésem következtében előléptetnek.


Ha tavaly vagy tavaly előtt történt volna meg ez, akkor nagyon örültem volna a fizetésemelésnek. De ez most őszintén nem esett jól, mert tulajdonképpen senkinek nem tűnt fel, hogy napi 3-4 órát a gyakori kérdéseken lógok munka helyett...


2021. ápr. 6. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy szereted-e csinálni azt amit csinálsz. Szerinted egytől egyig mindenki a home officeban van fullosan a munkára koncentrál napi 8 órában? 100% hogy nem. Elvégzed a munkád, a visszajelzések szerint még jól is ráadásul. Becsületes vagy de ne mondj fel emiatt.
2021. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a többiek még rosszabbul dolgoznak. :)
2021. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ennek személy szerint örülnék. ugyanúgy gyakorizhatsz tovább 3-4 órát munka helyett, és még többet is fizetnek érte!
2021. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor írtam az év végi értékelésem, akkor én is úgy gpondoltam, hogy igazából idén nem sok mindent csináltam, nem volt semmi amire nagyon büszke lehetnék. Aztán a főnököm felsorolta azokat a dolgokat, amikben kiemelkedőnek ítélt és olyan hosszú volt a lista, hogy el se akartam hinni, hogy az mind tavaly történt, akkor kezdek beugrani a dolgok. Nekem a home office - amit egyébként imádok - kicsit megborította az időérzékelésem és egy csomó minden nem is ragadt meg, mert ugye csendben lettek elvégezve, nem dumálgattunk róla a kollégákkal, nem rögzült. Ilyen is van :D

Itt most valszeg hiába esett vissza a hatékonyságod, másoknak lehet még jobban, vagy már nem is emlékszel mindenre amit teljesítettél (egész évre nézik úgyis).. egyelőre örülj neki, aztán ha x idő elteltével még mindig demotivált vagy, akkor nézz más után.

2021. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol , kérdező ?
2021. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!