Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit ronthattam el ezen a helyen?

Mit ronthattam el ezen a helyen?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok egy cégnél, alkalmi munkában... folyamatosan keresi az embereket...


A múlt héten se akart már erre a hétre hívni, de végül hívott mert vki lemondta...


Viszont jövő hétre már abszolút nem hívtak...

Most is friss hirdetés, keresi a munkavállalókat...


A munkámmal nem volt baj, nem volt konfliktus sem a kolegákkal. Sőt panaszkodtak, hogy sok újjal baj van, nehéz betanítani, nekem egyszer mutattak meg vmit, csináltam rendesen...


Viszont akikre panaszkodnak azokat hívják továbbra is dolgozni, sőt van akinek szerződést is ajánlottak, engem meg levegőnek néznek.


Komolyan, mi a fenét ronthattam el? :(



2021. ápr. 23. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat dolgoztál?
2021. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ilyesmiről halottam már, de azért nem leszek egoista csak csináltam ami a feladat...


Csak komolyan nem értem ezt már... :/

2021. ápr. 23. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
De a főnöktől kérdezted, hogy miért nem hosszabbít? Szerintem érdemes lenne. Nyilván nem biztos, hogy kapsz rá egyenes választ, de egy próbát megér.
2021. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, azt mondta, hogy nem ajánlanak akárkinek szerződést, le kell tenni vmit az asztalra...


Nah ezzel szemben volt akinek 2 nap után szerződést ajánlott, én meg ugye hogy tennék le bármit is asztalra, ha nem hív melózni...


Csak komolyan, szeretném ezt tudni, mert letelik a munkanélküli és felkopik az állam...

2021. ápr. 23. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
A kollégákat is kérdezd meg, hátha kapsz őszinte választ.
2021. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mit kell letenni az asztalra? Egy húszezrest? Akkor dolgozhatsz? Én megkérdeztem volna.

Erősen bűzlik ott valami, ilyen rothadó helyre örülj, ha nem vesznek fel!

2021. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett csinálni? Lehet hogy volt gondjuk a munkáddal, vagy egyszerűen csak nem voltal szimpatikus valakinek. Sajnos sokszor ennyin múlik.
2021. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kupakolás, tégelyezés, ilyenek, rém egyszerű dolgok.


Nem volt gond a munkámmal, több feladatra magamtól rájöttem mielőtt megmutatták volna.

2021. ápr. 23. 16:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok helyen azt se nagyon szeretik ám, ha valaki túl ügyes és van esze. Konkurencia..
2021. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remek, akkor legközelebb butának tettetem magam....
2021. ápr. 23. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!